Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:2 Металург З. (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:2 Металург З. (відео)

Знову нічия

У 27-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали команду із Запоріжжя – Металург.

Гра видалася бойовою і завершилася внічию 2-2.

Після того, як у минулому турі Карпати на виїзді буквально таки втратили перемогу в матчі із Зорею, вболівальники нашої команди чекали на «вікторію» у поєдинку із запорізьким Металургом.

Ця команда, до слова, до гри у Львові програла 5 разів підряд. Запоріжці з року в рік грають дуже погано і мені важко навіть вгадати за що вони боряться в цьому футболі?

Розпочали краще цей поєдинок «леви». Вони багато рухалися, били по воротах і гол був лише питанням часу. Відбувся він наприкінці першого тайму, коли навіс у штрафну своїх партнерів по команді зумів замкнути Бартулович.

1-0 – гол в роздягальню для гостей, краще не придумаєш.

А ось після відпочинку, Карпат ніби підмінили. Знову почав «чудити» Підківка, який на початку другого тайму привіз собі гол коли пішов за пивом.

З таким успіхом можна собі й кар’єру футболіста зіпсувати.

Але, до честі Карпат завдяки Зеньову вони знову вийшли вперед. Подача кутового і «Зеник» забиває ударом головою.

2-1 і лише треба довести цей поєдинок до логічного свого завершення.

Також читайте:   Чемпіонат світу: став відомий календар матчів групового етапу

Так воно і мало бути, якби не…

Коли вже всі думали що Карпати таки цього дня переможуть взяв і відбувся гол у наші ворота.

Металург заробляє штрафний біля лінії штрафного майданчику нашої команди, до м’яча підходить Годін і просто таки вколочує «шкіряного» у сітку воріт Карпат.

Часу на те, щоб знову ж таки змінити рахунок в зустрічі на свою користь в «левів» вже не залишилося.

Звучить фінальний свисток, який фіксує у матчі між Карпатами та Металургом бойову нічию 2-2, а це означає, що команди додають до свого активу по 1 заліковому балу.

Відтепер в активі Карпат 28 очок та 11 місце в турнірній таблиці.

Наступний, 28-й тур чемпіонату відбудеться вже наступних вихідних.

Зокрема, львівські Карпати свій поєдинок чергового туру зіграють в неділю, 4 травня на виїзді із одним із лідерів цьогорічного чемпіонату – дніпропетровським Дніпром.

Гра обіцяє бути дуже цікавою та розпочнеться о 19 годині 30 хвилин. Пряму трансляцію можна буде переглянути на телеканалі «2+2».

Бажаємо Карпатам перемоги, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: