Як Воробус вдев’яте здійснив сходження на гору Парашку

Дев'ятий раз на горі Парашка

А тепер настала черга розповісти про черговий похід Ігоря Воробуса в гори.

Справа у тому, що, як ви знаєте, не планував до свята Великодня нікуди лазити. Та, так склалися обставини, що в горах таки побував і де б ви думали?

Не важко здогадатися, що на горі Парашка, яка знаходиться неподалік Сколе.

Якщо бути відвертим, то на найвищу вершину Львівської області ми не планували йти. Була попередня домовленість з’їздити на Боржаву, але коли заїхали за Сколе, то зрозуміли, що цього зробити не вдасться.

На трасі в напрямку Чопа триває ремонт дороги й затори там такі, що ми б їхали до пункту призначення довго й нудно.

Тому, було прийнято рішення з села Коростів піднятися на гору Парашка.

Хто не знає, нагадаю, що рівно три тижні тому Воробус вже був в цьому селі й саме звідти піднімався на гору. Навіть були думки спати в машині й нікуди не йти.

Але, якщо вже приїхав в гори, то що буду спати? Тому, вдев’яте здійснив сходження.

Цікаво було дивитися на природу, яка ще три тижні тому спала. Тепер же все змінилося. Лісоруби прочистили дорогу, снігу не було. Єдине що заважало нормально йти, так це болото.

Його було стільки, що якби не хороше взуття, то від глини би не відмився.

Якщо хто-небудь думає, що в горах вже нема снігу, то ці люди помиляються. Особливо на північних схилах його достатньо, а коли Воробус і компанія вийшли з лісу й зайшли фактично на хребет, то побачили що на Парашці теплом і не пахне.

Здійнявся сильний вітер, який супроводжувався снігом. На самій же вершині він був настільки сильним, що прийшлося навіть одягати рукавиці.

Тим не менше, панував хороший настрій. А чому б і ні? Краще подорожувати, дихати свіжими повітрям, а не залипати за комп’ютером.

Спуск був куди простішим чим підйом, але тим не менше близько півтори години також прийшлося йти.

Завершилася наша подорож в районі водоспаду Кам’янка. Саме там Воробус і його друзі розпалили вогнище й посмажили ковбаски.

Як же класно було чути шум ріки, водоспаду й дихати свіжим повітрям.

Вже після свята Великодня Ігор Воробус планує здійснити масштабні походи в дуже цікаві місця. Куди саме поїду дізнаєтеся вже незабаром.

Більше фото з походу на гору Парашка можете переглянути тут .
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*