А яку таблетку оберете ви?

Таблетка

Останнім часом Ігор Воробус багато писав про флорбол, то ж не було часу на філософські теми. Але, це не означає, що я не збирав інформації для інших публікацій.

З флорболом завершено, то ж настав час написати й про що-небудь інше. Сьогодні спробую вас повеселити.

Так от, те, що після блокування «кантахтів» багато народу перебралося на фейсбук ні для кого не секрет.

Саме в цій популярній мережі мене зацікавив пост одного з моїх приятелів. Він виклав на свою сторінку фото, де людині пропонують вибрати яку таблетку з’їсти: червону та синю.

Щось нагадало? Думаю не важко здогадатися, що це з фільму «Матриця».

Що пропонують нам на цій картинці?

З’їсти червону таблетку і саме тоді ви почнете своє життя заново, будете мати 10-ть років з усіма тими знаннями які ви маєте зараз.

Можна як альтернативу скуштувати синю таблетку. Що зробить вона? Продовжити життя у 50-ть років, але з 10 мільйонами на рахунку.

Яку з цих пігулок оберете ви?

Спробую поміркувати. Отже, червона таблетка. Хто з нас не хотів побувати знову в дитинстві. Там у тебе нема жодних обов’язків, батьки за тобою доглядають, купують, а ти лише ходиш у школу, а потім в інститут чи те ж училище.

Плюс до цього всього вам дають знання, які ви маєте зараз.

Виникає питання, а чи є в людей знання? Є такі, що пробують розвиватися, щось хочуть досягти в житті. А є й інші, такі, що все хочуть щоб зробили за них.

То ж для чого повертатися у минуле? Аби у вас знову вкладали велику кількість грошей?

Можливо краще синя таблетка?

Що дасть нам вона?

З молодого віку вас перенесуть у старість, але з мільйонами на рахунку. Якщо бути точнішим, то рівно 10-ть.

Можна купити молодість за такі гроші? Щось дуже й дуже в цьому сумніваюся. Так, життя буде забезпечене, але ж ви постарієте, багато чого собі не зможете дозволити.

Та й в не грошах щастя.

То ж яку таблетку вибрати? За час моєї зацікавленості цим постом люди написали безліч відповідей.

Описав цю ситуацію і ваш автор.

Так от, моя думка така, що таблеток їсти не треба. Вони шкідливі для здоров’я.

Краще перетерпіти негаразди й кожного дня розвиватися. Нема такої людини, яка все знає.

Добре розумієшся в одній сфері, пробуй вивчати іншу. Сидіти на місці не треба.

А яку пігулку оберете ви, читачі блогу?
Публікації по темі:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. The Notorious B.I.G. 14.06.2017 пише:

  Червону полюбому 🙂

 2. Arwenita 14.06.2017 пише:

  Я за синю. Одразу подумала, скількох я зможу врятувати на ці кошти (оплатити операції чи лікування). У дитинство повертатись не хочу і ніколи не хотіла. Бо, маючи сьогоднішні знання, я б змогла уникнути багатьох помилок. Але тоді я отримала б зовсім інше майбутнє (пам”ятаємо теорію про його багатоваріантність). Не схоже, на сьогоднішнє. Помилки потрібні для нас як тренажер – щоб загартовувати, готувати до більш відповідальних життєвих випробувань.
  І ще. Читала недавно одного з кращих футурологів (його прогнози справджувались на 86%). Так от, у 2030-х роках свідомість людини буде повністю перенесена у комп”ютер. Фактично це – майже безсмертя. Засинаєш людиною – прокидаєшся в металевому роботизованому тілі, ідеально налаштованому. І от тоді 10 мільйонів ще й як знадобляться =)

 3. Stakeholder 15.06.2017 пише:

  само собою червона це самий розумний варіант, якщо вже бавитися в такі ігри. для чого комусь вкладати в тебе гроші і посилати тебе на навчання якщо ти повернувся зі знаннями які вже мав? а варіантів заробити 10 мільйонів і навіть більше перед тобою відкривається величезна кількість. наприклад консультувати якість великі компанії як буде мінятися ситуація у світі(якщо звичайно ти не виборець партії регіонів) або тупо грати на тоталізаторі, ти ж напевно запам’ятав якісь визначні історичні спортивні перемоги. а якщо тобі дозволять взяти з собою флешку з інформацією,і дадуть годину щоб скачати з інтернету історію зміни курсу валют, результати всіх матчів і лотерей то взагалі ті 10 мільйонів здадуться копійками

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*