Воробус перетнув позначку у 6000 написаних публікацій

6000 публікацій

А далі не буду навантажувати наши читачів проблемами міста чи чого іншого, а напишу про ювілейну цифру, яка виповнилася на блозі Воробуса й для вашого автора стала чимось особливим.

Так от, так я забігався з роботами що й не зауважив як перетнув позначку в 6000 написаних публікацій.

Не мала кількість, що не кажіть.

У день свята хотілося би пригадати цікаві моменти з історії. Сьогодні зранку, коли дізнався про цікаву цифру, то спеціально зайшов у архів і почав перечитувати свої старі публікації.

Навіть не віриться, що я їх писав. Весело…

Хто не знає, то напишу що вся історія блогу розпочалася у вересні 2009 року. Тоді, нікому невідомий Ігор Воробус створив ресурс на якому почав писати про все що думає на даний час і чим, скажімо, живе.

Звісно, що на перших порах мало що вдавалося, адже досвіду в написанні публікацій не було, але нічого. З часом все змінилося.

Вже в жовтні цього ж року я написав не 4, а 59-ть публікацій, а до кінця року перетнув позначку в 150-ть.

Звісно, що вести блог не так то просто як здається. Скільки разів мені задавали питання на кшталт, а звідки беру теми для публікацій, чи не ліньки це все писати й так далі.

Що тоді, що зараз казав і кажу, що з часом в тебе все робиться на автоматі. От ідеш по вулиці, побачив щось цікаве й вже визріла тема для публікації.

Головне в роботі блогера – це мати витримку та гаджет під рукою, Скажімо, з телефону чи планшету писати не дуже люблю. Чого не скажеш за стаціонарний комп’ютер.

Старенький монітор, клавіатура – це саме ті компоненти, які я люблю.

Ще часто здають мені запитання на кшталт, а чи важко втриматися на плаву. Тобто, чи не падає популярність блогу?

На це запитання можу дати вичерпну відповідь. Так, у порівнянні з тим же 2010 роком популярність впала, а все через те, що багато хто почав відкривати свої проекти.

Досить часто люд використовує у своїй практиці відео, воно куди цікавіше чим писанина. Але, не завжди відео є потрібним.

Я у своїй практиці теж інколи викладаю відео, але швидше заради приколу. Коли буквами краси не передати.

У майбутньому буду робити все можливе щоб нашим читачам було цікаво читати нові публікації. А прийде час, то можливо й дійду до позначки у 10000 публікацій.

А поки що мінімально святкуємо й беремося далі за роботу. Попереду ще стільки всього невіданого про що треба розповісти.

Залишайтеся з нами…
Публікації по темі:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Пан П 01.06.2017 пише:

  Головне не кількість а якість

 2. Хіхлятко 01.06.2017 пише:

  Не 150-ть(сто п’ятдесять), а 150-т(сто п’ятдесяТ).
  І питання – коли нарешті Воробус напише публікацію, в якій не буде жодної граматичної або синтаксичної помилки(я вже не кажу про стилістичні)?

  • arhivarius 09.06.2017 пише:

   Це у Воробуса творчий недолік, який він з часом можливо виправить. 😀

  • Arwenita 11.06.2017 пише:

   А Ви можете назвати блогерів, які пишуть без жодної помилки (без штату коректорів-редакторів)? Безперечно, над письмовою грамотністю працювати треба. Але заради справедливості скажу, що навіть на авторитетних сайтах новин купа помилок знаходиться. Зараз такий час, що швидкість подачі інформації переважає потреби у грамотному її оформленні.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*