Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” – “Максимус”. Анонс

Нові імена - Максимус

Вже завтра на команду «Нові імена» очікує черговий поєдинок у рамках першої ліги футзалу Львова.

Хто на цей раз буде суперником нашої команди, які прогнози перед цією грою та багато іншого читайте далі.

Отже, після того, як у минулому турі «Нові імена» поступилися «Львівським Резервам» із рахунком 1:2, на цей раз на нас очікує не менш складний поєдинок проти «Максимусу».

Цей суперник після літнього чемпіонату ще підсилився. Зокрема, у склад цієї команди перейшли вже екс-гравці «ЛЮ-Верест» Олег Галамага та Лямін Хіреш, плюс перейшли з «Інкогніто» та «Інемівки» Олег Савін та Андрій Скіп.

Впевнений, що завтра ці люди гратимуть й захочуть здобути свою третю перемогу у чемпіонаті. На даний момент «Максимус» має у своєму активі 7 очок і займає четверте місце в турнірній таблиці.

З нашим майбутнім суперником «Нові імена» зустрілися й не раз. Два сезони тому у літній лізі, й минулої зими у Гранд-лізі.

За підсумком цих двобоїв дві перемоги в активі нашої команди, один раз переміг «Максимус» і ще одного разу була зафіксована нічия 5:5.

Як буде цього разу?

Звісно, що суперник виступає фаворитом цієї гри. Наша ж команда на даний момент показує не найкращу свою гру й поки що перебуває у пошуках оптимального складу.

Сподіваємося допоможе «Новим іменам» здобувати перемоги новачок, який вже встиг дебютувати за свою нову команду Роман Буга.

Якщо до матчу з «Львівськими Резервами» цей гравець не провів ще жодного тренування, то вже вчора він був одним із кращих на паркеті.

Щодо решти гравців, то на даний момент всі здорові, тренуються й очікують майбутнього поєдинку.

Нагадаю, що гра між «Новими іменами» та «Максимусом» розпочнеться у суботу, 25 листопада о 16 годині 50 хвилин.

Місце – незмінне, палац спорту «Галичина», який знаходиться за адресою: вулиця Керченська, 8.

Запрошуємо відвідати цю гру по завершенні якої очікуйте на більш детальний звіт та протокольні дані.

Насамкінець, пропоную переглянути відео поєдинок де «Нові імена» зустрічалися із командою «Де Люксе» (аналог «Максимусу»):
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*