Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 3:2 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 3:2 Енергія (відео)

Локомотив перемагає Енергію

У 10-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із харківським Локомотивом.

На жаль, гра завершилася поразкою львівської команди із рахунком 3-2.

Після перемоги в минулому турі над ЛТК до Харкова Енергія також їхала за позитивним результатом. Але, і господарі на нього розраховували. Вони ще досі пам’ятають як минулого сезону втратили чемпіонство, яке буквально було в них в руках.

Перед звітним поєдинком у складі обидвох команд були кадрові втрати. Але, в командах є гравців, які можуть замінити тих, що вибули із строю.

Розпочалася гра повільно. Суперники довго вивчали один одного і моментів було не багато. Але, все ж, два голи відбулося.

На 9 хвилині Камеко (Локомотив) вдало проштовхнув м’яч повз Лисенка, а на 13 хвилині Легчанов (Енергія) реалізував 10-ти метровий.

1-1 і вся боротьба була попереду.

А ось другий тайм поєдинку був куди веселішим. Так, Локомотив дивився краще, мав багато моментів і багато не реалізовував, але і «енергетики» огризалися.

Першими вперед вийшли господарі поля. 25 хвилина – Сорокін пасує на Журбу і м’яч після удару останнього буквально засувається у ворота.

Радість господарів була не довгою. Вже через чотири хвилини чудовий удар із-за меж штрафної вдався Ковалю і вже нічия.

Після цього коуч харків’ян вирішив змінити у рамці воротаря. Як виявиться згодом, такий хід був правильним.

Також читайте:   Це футбол? Збірна України перемагає Нігер (відео)

Локомотив почав тиснути і з кожною хвилиною гол у наші ворота назрівав. І таки він відбувся.

За три хвилини до кінця гри фатальної помилки біля власної штрафної допустився Чепорнюк, який просто віддав м’яч гравцю команди-суперника – Сорокіну і Дмитру нічого не залишалося як поцілити у практично пусті ворота Енергії.

Тайм-аут, п’ятий польовий в «енергетиків», але і ця тактика не допомогла.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Локомотива із рахунком 3-2, що дозволяє цій команді обігнати Енергію та вийти на чисте друге місце у турнірній таблиці. А активі Локо зараз 18 очок. Львівська ж команда має 16 очок і поки що на третьому місці.

Щодо інших результатів цього туру, то вони були зафіксовані наступні:

ЛТК 8:0 Спортлідер +

Єнакієвець 2:2 Кардинал – Рівне.

Наступний, 11-й тур чемпіонату відбудеться вже після нового року та Різдвяних свят, а саме 10 січня. У цей день львівська Енергія на своєму паркеті буде приймати гостей із Івано-Франківська – Ураган.

Можна не сумніватися, що франківці підсилені бразильцями будуть намагатися зіпсувати нерви нашій команді.

Бажаємо тільки перемог Енергії, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: