У Винники з 15 листопада заїхати буде вкрай важко

Ремонт Личаківської продовжується

Як і обіцяв вчора, у сьогоднішній публікації розповім про те, який транспортний колапс незабаром очікує на громадян нашого міста.

Не думайте, що всі люди мають автомобілі й добираються по особистих справах чи на роботу на цьому виді транспорту. Є й такі, що їздять на маршрутках.

Хто ще не знає, з 15 листопада у місті Лева розпочнеться черговий транспортний колапс. Пов’язаний він з тим, що на вулиці Личаківській продовжується ремонт й будуть закривати чергову ділянку на ремонт. На цей раз від вулиці Черемшини до Богдана Котика.

Саме з цією причиною пов’язано те, що аж 15! автобусів змінить свої маршрути.

Хто найбільше постраждає, так це жителі Винник та все що з ними пов’язано. Як цим людям тепер добиратися на роботу – це вже дуже й дуже велика загадка.

Вчора ще почав жартувати, що женитися у Винники зараз не актуально. Чим буду їздити на роботу?

Отже, як зміняться маршрути?

У зв’язку з тим, що на ремонт закривається ділянка дороги від вулиці Черемшини до вулиці Котика у зворотньому напрямку по Личаківській транспорт не матиме змоги їхати.

Тому, десь та й він має робити об’їзд.

Винниківські маршрутки №5А та №36 будуть їздити за наступними напрямами:

5А буде у Винники буде їздити по вулиці Некрасова – Черемшини, назад же буде вертатися через Тракт Глинянський, Богданівську, Старознесеньську, Хмельницького й на площу Рзні.

36 з Личаківської зникне й буде курсувати за маршрутом №5А в обидва боки.

Тепер собі уявіть як людина з Винник має добратися на роботу, скажімо, у центр міста. На добирання прийдеться витрачати не менше двох годин. Мовчу вже за тих людей, які живуть на окраїнах Винник.

А ще є одна фішка з людьми, яким треба сідати у районі озера. Одна 40-а всіх не помістить.

Також цікаво яка доля автобусів, які їхали з площі Митної. Для прикладу, Львів – Дмитровичі. Вони ж також десь мають їздити. Пасажири ж чекають.

Уявіть собі, що весь цей хаос буде як мінімум до січня 2018 року. Що вони будуть робити? Мамонта шукати?

Моя думка, що це все треба робити якомога оперативніше. Не може ж такого бути, що все закриють й ви собі їдьте як хочете.

Проте, це ще не всі зміни у маршрутках. Повний перелік змін можете знайти тут.
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*