Підсумки публікацій на блозі Воробуса у грудні 2017 року

Підсумки грудня

Завершився черговий місяць, а з ним і рік, тому настав час підвести вже традиційні підсумки публікацій на блозі.

Що було цікавого, що вдалося зробити, а що ні й чого слід очікувати в місяці січні про це та не лише читайте далі.

Спершу про підсумки.

Отже, перш за все варто згадати «сухий» рекорд Ігоря Воробуса, який після трьох років таки був побитий. Винуватець – воротар команди «Максимус» Дмитро Караван, який зумів зберегти свої ворота на замку протягом 195 (!) хвилин.

Нагадаю, я протримався «сухим» 160-ть хвилин й це було у далекому 2015 році.

Окрім цього на Буковелі стартував черговий лижний сезон і варто сказати, що ваш автор вже двічі побував на цьому курорті. Чи сподобалося? Перший раз так, адже вдалося зробити 33 спуски, а от другого разу через величезні черги спустився не більше двадцяти разів.

У місті Львова подорожчав проїзд у маршрутках. Відтепер щоб доїхати з одного пункту призначення в інший треба заплатити не чотири, а п’ять гривень. Щоправда, якість перевезення від цього не змінилася. Всі давно чекають на е-квиток, а його все нема й нема.

А ще в Україні й у місті Лева, зокрема, відбулася прем’єра фільму «Кіборги». Кіно – важке, але тим не менше заслуговує на увагу.

У темі спорту варто згадати виліт луганської «Зорі» з Ліги Європи, а також мою паузу у виступах за футзальні «Нові імена». Настав час щось змінити, адже відчував що стою на місці.

Можливо сюди ще повернуся, але принаймні взимку хочу пограти за іншу команду.

Ну, і як не згадати свята. Як почав народ веселитися 1 грудня, так і завершить аж 20 січня. Щоправда, треба бути відвертим, зараз відчувається, яким він був колись.

Чого слід очікувати у січні місяці?

Перш за все, вже завтра планую завершити цикл публікацій про підсумки року. Україну й Львів я розписав, а ось за світ забув.

Також вже, традиційно, пройдемося по знаках зодіаку й побачимо як зміниться життя того чи іншого знаку зодіаку в 2018 році.

Будемо святкувати Різдво й є великі сподівання, що вдасться з’їздити на лижі у Славське. Хоча, враховуючи якою є зараз погода, то у це селище міського типу можна буде поїхати щоб покататися на велосипеді. Снігу нема, клімат таки змінився.

Одним словом, життя триває. Читайте блог Воробуса, а я буду старатися радувати вас, читачі блогу, новими публікаціями.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. scotland 03.01.2018 пише:

    Ти був у Славську , щоб писати що немає снігу ? Тростян працює нормально, трохи каша але сніг є .

  2. Срэмэр 03.01.2018 пише:

    Снiгу нема тому сумно. Попередня зима була iдеальна – снiг впав напочатку зими и аж до кiнця лежав.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*