Електротранспорт по 5-ть гривень. Що змінилося?

Тепер по 5-ть гривень

Як відомо, з понеділка, 16 квітня, вартість проїзду в львівському електротранспорті зросла з трьох до п’яти гривень. На своїй пам’яті не пригадую, щоб проїзд зростав одразу ж зростав аж на 60 %.

Вже писав про те, а з якого то дива так підняли ціни. Не вірю, що на електроенергію так суттєво підняли тарифи. Приходиться змиритися. Ще й проїзні підняли із 120 гривень на місяць до 160-ти. Повна маячня.

За всіма планами мали би покращитися умови проїзду. Сьогодні довелося їхати трамваєм й ось що я побачив.

Приходжу на кінцеву зупинку трамваю №8 (площа Соборна). Людей тут достатньо таки багато й це 17 година вечора. Уявляю що тут робиться в час пік. На диво, трамваї курсують один за одним. Не встигає від’їхати один вагон, як приїздить інший. Це порадувало.

Кажуть, що після підняття цін «Львівелектротранс» вирішив збільшити кількість вагонів на маршрутах №3 та №8. Чим надовго це?

Пасажири

Їх після підняття вартості проїзду не поменшало. Навпаки, у мене склалося таке враження ніби їх побільшало. У кіоску на кінцевій зупинці стоїть черга за квитками. Такого також ще ніколи не бачив.

Знову ж таки на диво, продавець продає «тікетт» без проблем, не ниє що їх нема у наявності, у неї обід чи вона не має настрою.

Спробував запитати за проїзні. Жінка відповіла що вони також є і я чи буду брати.

Салон

У ньому нічого не змінилося. Люди як колись передавали за проїзд через весь вагон, так і роблять це зараз. Чув нарікання від пасажирів, що не працюють QR-коди за допомогою яких можна купити квитки через смартфон.

Пора би вже е-квиток запроваджувати, а не займатися дурницями з кодами. Так само й треба подумати над тим, щоб повністю заборонити продаж квитків у водія. Він повинен дивитися за дорогою, а не думати щоб видати решту людям.

Дизайн квитка

Нічого не змінилося окрім ціни. Колись було три гривні, а тепер стало 5-ть.

Як на мене це просто здирництво з людей. Не бачу підстав для підняття ціни на проїзд. Ви подивіться які трамваї їздять у Європі. В нас же як двері не зачиняються, то взагалі горить вагон, то контролери хамовиті, то все гудить ніби танк їде.

Одним словом, повна маячня про яку навіть не хочеться говорити. Вже сьогодні чув, що незабаром проїзд у бидло-маршрутках зросте до семи гривень.

ПАкращення. Що тут скажеш….
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 17.04.2018 пише:

    Ми користуємось громадським транспортом раз на тиждень. То ще більш-менш терпимо фінансово. Не уявляю, як тим, хто змушений їздити щодня, а то й з пересадками. По суті підвищення мінімальної зарплати одразу ж з”їдається новими тарифами та цінами.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*