Трамвай по 20-ть гривень. А чому б і ні?

20-ть гривень?

Сьогодні, 13 квітня, їхавши на роботу, випадково зустрів давнього приятеля. Серед великої кількості тем, які вдалося обговорити, звісно, що не оминули ми й тему транспорту, а точніше подорожчання вартості проїзду.

Приятель ще запитав, чому це Воробус нічого про це не написав. Звісно, цю прогалину закрию. А відповідь про транспорт була наступною – він мене дістав й просто не хочу собі псувати настрій пишучи про нього.

Як не мине кілька місяців, так одразу ж починають говорити про підняття цін. Ось і зараз, з понеділка, 16 квітня, у львівському електротранспорті зросте вартість проїзду.

Відтепер пасажиру електротранспорту прийдеться платити не три, а п

Відтепер пасажиру електротранспорту прийдеться платити не три, а п’ять гривень. Не важко зробити математичні розрахунки, щоб побачити, що ціна на одноразовий проїзд зросте на 60 %.

Так, розумію, наш транспорт зараз переживає не найкращі свої часи, але ж електроенергія явно не подорожчала на стільки. Для чого піднімати ціни до рівня маршруток. Водії цих «гнилих» рухомих складів вже заговорили, що наявна зараз ціна у ті ж п’ять гривень не актуальна й треба все робити щоб вона зросла до 7-ми гривень.

Мотивують вони своє рішення тим, що, таким чином, покращаться умови проїзду. Сміх та й годі. Є у мене знайома, живе у Винниках. Так там маршрутка №36 взагалі останнім часом не їздить, а якщо й приїздить, то в неї набивається стільки людей…

Які нахрен покращення умов проїзду? Це просто банальне здирництво.

Повертаючись до теми трамваїв, «Львівелектротранс» вирішив зроби ти нам ласку й, увага, підняв ціни на проїзні картки. Відтепер трамвайно-тролейбусна картка вартує 160 гривень. Хоча, до цього часу була 120-ть.

Тепер рахуємо скільки ми економимо.

Уявімо собі, що ми їздимо вдень 2 рази, а це десять гривень. 20 робочих днів = 200 гривень. 40 гривень економії? Та це смішно.

В тій же Чехії 80 відсотків людей, які користуються громадським транспортом мають проїзні картки. Одноразові якщо й хтось купує, то це туристи. Там вигідно їх купувати. Не те що у нас.

І ще один момент. Картка у Європі діє на весь громадський транспорт, а не лише на трамвай.

Одним словом, нічого путнього у нашому місті з транспортом не вийде. Владі міста не цікаво вводити е-квиток. Нам залишається або ж ходити пішки або пересідати на велосипеди.

Незабаром вартість проїзду становитиме 20-ть гривень?
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 13.04.2018 пише:

    Як варіант – гіроборди, гіроскутери, сігвеї, електросамокати, електровелосипеди, моноколеса (вже бачила пару людей на них у місті).

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*