facebook

Підкорювач гори Еверест Роман Городечний повернувся додому

Фото

Вже стало хорошою традицією зустрічати цікавих людей в аеропорті імені Данила Галицького. Щоправда, до цього були лише друзі та футболісти різноманітних команд.

Сьогодні ж до Львова повернувся чоловік, який першим серед місцевих мешканців підкорив найвищу вершину світу Еверест. Її висота складає 8848,43 метри над рівнем моря.

Вирішив зустріти цього альпініста й ваш автор, який близько о пів на 9 вечора приїхав у термінал «А», де й мав приземлитися літак із Романом.

Якщо бути відвертим, то не очікував такої уваги до покорителя Евереста. Так, його могло зустріти кілька журналістів й не більше. Те, що я побачив, вразило. Не знаю чи кожна футбольна команда має стільки уваги як Роман.

Альпініста прийшли зустрічати жінка, дитина, родичі, друзі, знайомі, прості люди, які лише нещодавно з ним познайомилися. Щодо журналістів, то камер було стільки що й не знав за таку велику їх кількість у місті Львові.

Бачив навіть як одна молода дівчина робила пряму трансляцію через інстаграм. «Ми знаходимося в аеропорті, Романа роки що нема, він прилетів, зараз я підійду ближче».

Увага журналістів

Не обійшлося й без святкових кульок, плакатів та кульок із цифрами 8848. Думаю не треба зайвий раз говорити що це таке.

Літак із Києва запізнився на якихось хвилин зо десять, після чого Роман Городечний вийшов до людей. Його зустріли оваціями. Звісно, перше, що він зробив, обійняв рідних. Все-таки, вони як ніхто інший, сумували.

В інтерв’ю журналістам Роман сказав, що почувається добре, жодних проблем немає й після тижневого відпочинку, який він обіцяв присвятити дружині, знову готуватиметься до підкорення нових вершин.

Роман з дитиною

Сподобалася мені його фраза. «Щоб йти в гори треба не боротися з вершиною, а, у першу чергу, вміти перебороти себе».

Справді, гори нікуди не дінуться. А те, як ви на них вилізете, залежить лише від вас.

Сім'я

Далі ж були фото на пам’ять. Перший львів’янин, який підкорив найвищу вершину світу, не відмовляв нікому.

Гори – це сила. Найголовніше – любити цю справу.

Цю ж публікацію, як і обіцяв своє товаришу, завершу піснею від Славка Вакарчука «Еверест»:
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 23.05.2018 пише:

    Круто! Воробусе, у тебе, мабуть, найцікавіший фотоальбом з усіх, кого я знаю =) Стільки подій, особистостей, пейзажів, вражень!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*