Започатковуємо нову підрубрику “Ретро”

Ретро

Черговий день наступив, радує, що понеділок сьогодні не робочий, а вихідний. Тому, сидіти вдома не треба, а відпочиваємо на повну. Завтра такої халяви вже не буде. Перед тим, як піти гуляти ваш автор порадує наших читачів новими публікаціями.

Про що будемо говорити сьогодні?

Відкриття нової рубрики, а також експеримент, який мені вдалося провести в електротранспорті нашого міста.

Спершу таки про нову рубрику. На даний момент блог про Львів має 11-ть рубрик, а саме:

Львів, Транспорт, Відпочинок, Культура, Люди, Техніка, Спорт, Здоров’я, Кулінарія, Для дівчат та інші.

Кожна з цих рубрик має підрубрику. Саме в цих підрубриках і з’явиться ретро.

Отже, від цього моменту наш блог започатковує нову підрубрику, в якій будемо викладати фото та відео з минулих років.

Як це буде виглядати? Вже зараз маю кілька записів та світлин з минулих років. Принаймні раз на тиждень буду намагатися викладати на цьому ресурсі ці записи.

Будуть моря, Крим, який наглим чином забрали у нас москалі, Карпати, львівську вулиці й не лише. Цікаво ж для вас згадати минуле?

Пригадую на днях йшов по району в якому виріс, колись там було все по-іншому. Стара бруківка, будинки, відсутність дерев. Часи змінилися й вже зараз там автостоянка й навкруги все заросло деревами.

Якщо у вас читачі блогу, є цікаві фото або відео з минулого, то можете їх надсилати нам на електронну пошту – vorobus1@ukr.net. У співпраці з вами ми глянемо яким світ був колись.

Стало жити краще? Чи, все-таки, є сум за минулим?

Також хочу додати, що вже зараз активним чином йде збір інформації для підрубрики «Винаходи». За неї я не забув і якраз влітку, коли відбувається менше подій чим восени чи взимку можна про це поговрити.

Залишайтеся з нами…
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*