facebook

Про поїздку за кордон, термальні води й втому

Філософія від Воробуса

Черговий день розпочався й у даному пості буде трохи філософії. Вашого автора інколи на неї пробиває.

Отже, вихідні у мене вдалися на славу. Вдалося відкрити нові країни, скуштувати їхню кухню, напої й навіть щось привезти додому.

Враження від подорожі Європою залишилися лише позитивні. Як це не прикро звучить, але Україна відстала на років так 100. Вулиці чисті, смітників стільки, що думаєш в який би то викинути непотріб.

Про подорож буде ще багато постів. Зараз займаюся збиранням матеріалів. Під час подорожі порадувала погода. Все-таки, коли тепло й їздити хочеться. Приїхав до Львова, а тут так холодно наче не липень місяць, а жовтень. Ще й синоптики не радують.

За їх словами у другому місяці літа опади не припиняться. Можливо потеплішає, але не суттєво. Ось і їдь зараз на море. Невідомо чи взагалі буде погода.

Висновок – клімат у нашій державі суттєво змінився й не здивуюся якщо у вересні буде падати сніг.

Окрема тема – це термальні води. У них відчув справжній релакс. Ось так приходиш, лягаєш собі у теплу воду й просто кайфуєш від цього. Принаймні раз у рік, але так відпочивати треба. Якось спробую поїхати на термальні води в Україні й зробити порівняння з Угорщиною.

А ще на днях спробував свої сили у хокеї. Це дійсно важкий вид спорту. Якщо, для прикладу, у футбол може грати кожен, то у хокей зась. Ваш автор виключенням не став. Як каже мій хороший приятель: «добре що залишився живий та здоровий».

У деяких моментах мені вдалося виручати свою команду, але бували й миттєвості коли показував погану гру.

Звісно, вже зараз чекаю на відпустку щоб знову поїхати у цікаві місця. Запланував багато, але про свої плани говорити вам не буду. Як кажуть, на фарт. Сподіваюся все вдасться втілити в життя.

Тема футболу в Росії. Принципово не висвітлюю поєдинки на цьому ресурсі. Чи дивлюся матчі? Більше ні, чим так. Матчі або відбуваються під час робочого дня, або ж просто тоді, коли мене нема вдома. Тим не менше, думаю що чемпіоном світу стане не титулована збірна. Мій прогноз – Уругвай.

Єдине що зараз турбує – це втома. Переїзди далися взнаки й на даний час хочеться прийти додому й виспатися.

Залишайтеся з нами...
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

 1. Arwenita 03.07.2018 пише:

  Термальні води – то всім можна чи є протипокази?
  Кажуть, що угорські страви переважно гострі. То правда?

  Чекаю на фотозвіт =)

  • Vorobus 04.07.2018 пише:

   у цих термальних можна всім, щодо їжі, то незабаром все буде)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*