facebook

Пригоди Воробуса й компанії у Вроцлаві. День другий

Акваріум

Продовжую розповідати про нашу поїздку у Вроцлав. Минулу розповідь я завершив на тому, що після не тривалого перельоту й пригод вже у Польщі, ми таки поселилися в хостел, повечеряли й лягли спати. Попереду на нас очікував дуже веселий день.

Прокинулися ми дуже рано. Треба було думати як поснідати. Зрештою, тягнути бика за рога ми не стали й пішли гуляти містом. Бути за кордоном і не зайти у фастфуди, то не бути за кордоном.

Та, перед тим, як куштувати швидку їжу, ми завітали у центр Вроцлава. Що одразу ж кинулося в очі, так це гноми. Їх там дуже багато. Яких лише не зустрінеш: гном-алкоголік, гном-закоханий, гном-наливайко й так далі. Кажуть, що у цьому польському місті їх рівно 382. Щось мені здається це не так.

Краснолюдків, саме так називають поляки гномів, тут значно більше. Вони розкидані по місту, й найбільше їх у центрі.

Покуштувавши місцеві бургери, Воробус і компанія вийшли на «полювання». Мені було цікаво все. Як архітектура міста, так і все що відбувається навкруги. Добре, що погода сприяла нашим сподіванням. Вразила річка фактично у центрі міста. Чимось мені вона нагадала нашу Полтву у старі часи.

Хотіли покататися на кораблику, але, так як надворі зима, то вони зараз не їздять. Тому, довелося задовольнитися поїданням морозива. Воно там смачне.

Воробус був би не Воробус якби не захотів пригод на свою... Перебуваючи у Львові, читав, що у Вроцлаві є класний зоопарк, у якому можна ходити годинами. Само собою, що ми пішли й туди. Вхідний квиток туди вартував близько 400 гривень з особи, але воно того вартувало.

Про зоопарк мова буде у найближчих постах, а зараз про інше. Після 4-ох годин походеньок зоопарком, ми добряче втомилися та й хотілося їсти. Поставили собі за мету доїхати до центру міста й поїсти у пирогарні. Як і гномами, так і пирогарнею відомий Вроцлав.

Де, а там мені дійсно сподобалося. Казали мої друзі, що бери 3 пирога, а я взяв 5-ть і ледь не луснув. Пиво у Польщі таке собі, чеське подобається більше.

У порівнянні з ранковим Вроцлавом, ввечері тут вирує життя. Намотавши ще не один кілометр, ми повернулися до хостелу. Попереду на нас очікувала вечеря й зустріч із українцем з Рівне.

Далі буде...
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. The Notorious B.I.G. 19.03.2019 пише:

    Потужний акваріум. Горобе ти не пірнав туда з аквалангом? Не мочив лисину? 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*