facebook

Де купити квиток на фінал U-20 Україна – Південна Корея

Україна - Південна Корея

Як відомо, у ці дні у Польщі триває чемпіонат світу з футболу серед гравців до 20-ти років. Несподівано, але у фінал змагань потрапила й українська футбольна дружина.

У суботу, 15 червня, підопічні Олександра Петракова схрестять зброю з однолітками з Південної Кореї.

Вирішальний поєдинок відбудеться у місті Лодзь на стадіоні, який вміщує близько 18-ти тисяч глядачів.

Як на мене, для вирішального двобою - це мало. Але, все ж хотілося би відвідати цю гру.

Проте, як це часто трапляється у таких випадках, існує проблема зайвого квитка на гру. Кого лише не запитував за них, всі лише розводять руками.

На офіційному сайті продажу квитків на чемпіонат світу U-20 їх просто нема та й так виглядає що й не було. Принаймні, ваш покірний вже другий день підряд моніторить цей сайт, постійно оновлюю сторінку, але мені вилає набридливі слова – «квитки недоступні».

Ще й сьогодні зранку з’явилася інформація, що ніби в обід мають закинути 400 квитків для українських вболівальників. Як ви думаєте закинули? Та якби ж то. Квитків як не було раніше, так і нема досі.

Чи з’являться вони у продажу теж невідомо. Тому, на даний момент у мене так званий підвішаний стан. Автомобіль є, готель є, компанія також є, а перепусток нема.

Є варіант поїхати у Польщу й вже там намагатися купити квитки під стадіоном, але це дуже ризиковано. Там, як кажуть, бабка на двох ворожила. Квитки можуть бути, а можуть і не бути.

До речі, чув, що у Польщі квитки на фінал роздавали безкоштовно. Для чого це робити я не знаю. Щоб був заповнений стадіон? Та чому ж тоді не зробити гру у Варшаві, де арена вміщає значно більше глядачів? Я думав лише у нас все робиться як не для людей, а у Європі така ж ситуація.

Одним словом, так виглядає, що прийдеться сидіти вдома й дивитися гру по телебаченню.

Хоча, в один прекрасний момент все може змінитися. Час все розставить на свої місця.

P.S. Нещодавно говорив з однією впливовою людиною, то він мені сказав що не їде, бо банально не має квитків. Якщо вже він не має, то це вже дуже серйозно.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*