Даймонд ліга «Карпати 2020». ФК «Галицька здоба» здобула прем’єрну перемогу на турнірі - Блог про Львів

Премєрна перемога в Тячеві

Сьогодні, 31 січня, у місті Тячів стартував міжнародний турнір Даймонд ліга «Карпати 2020», в якому бере участь і «Галицька здоба».

У прем’єрному поєдинку змагань нашій команді довелося зустрітися із господарями змагань ФК «Тячів».
Розпочали цей поєдинок краще гравці команди-суперника.

Вже на 2-й хвилині міг забивати Адріан Бабич, який, до слова, є граючим тренером команди із Тячева, але воротар «пекарів» Антон Денчук був на висоті.

Відповідь «Галицької здоби» була миттєвою. «Червоно-жовті» вдало розіграли аут і Сергій Тригубець чудово пробив у кут, тим самим забивши прем’єрний міжнародний гол «пекарів» на Даймонд лізі «Карпати 2020» – 1:0.

Наступна атака нашої команди могла завершитися знову голом, але на цей раз за команду з Тячева зіграла стійка.

Минає ще чотири хвилини і «Галицька здоба» подвоює рахунок у грі. Обрізка у захисті СК «Тячів» завершилася тим, що Сергій Тригубець перехопив «шкіряного», зряче віддав на Горбея й Олександр зробив рахунок у зустрічі – 2:0.

Здавалося після забитих голів гравці «Галицької здоби» мали би розвинути свій успіх, але цього не сталося. Навпаки, із початком другої половини зустрічі суперник перехопив ініціативу у грі й почав раз за разом турбувати кіпера нашої команди.

Зокрема, чудові нагоди відзначитися мали: Іван Попович, Микола Фіцай та, вже згадуваний вище, Адріан Бабич, але то Антон Денчук, то футзальний Бог був на нашій стороні.

Також читайте:   Футзал. Команда "Група здоров'я" візьме участь в кубку "Електрон cup"

У «пекарів» же вбивчий момент мав Олександр Горбей, але вже кіпер СК «Тячів» був на висоті.
Найцікавіше в грі почало відбуватися за три хвилини до завершення гри.

Спершу на 27-й хвилині на рівному місці гол у свої ворота привезли Сергій Тригубець та Антон Денчук. Перший – віддав пас, другий – не зрозумів зусилля свого партнера і, як наслідок, граючий тренер «пекарів» відправив «шкіряного» у свої ворота – 2:1.

Після пропущеного голу гравці нашої команди почали суттєво нервувати і за 10 (!) секунд до завершення гри заробили шостий командний фол.

Десятиметровий штрафний пішов виконувати Адріан Бабич, пробив на силу, але Антон Денчук був тут як тут.

Важка, але таки перемога «Галицької здоби» й вже завтра у перший день лютого наша команда зіграє проти команди «Алекс». Початок зустрічі о 9 годині 40 хвилин.

Кращі гравці за версією пресслужби: Сергій Тригубець – Адріан Бабич

ФК «Галицька здоба» – СК «Тячів» – 2:1 (2:0)

ФК «Галицька здоба»: Денчук, Тригубець, Махинька, Сивак, Стефанків, Тригубець, Єлфімов, Горбей

СК «Тячів»: Куцин, Іванчов, Бабич, Гирич, Григоренко, Ердив, Левко, Менджул, Оржековський, Пахомов, Руснак, В. Фіцай, Мик. Фіцай, Мих. Фіцай, Чендей, Якоб, Попович

Голи: Тригубець, 6, 27 (а/г), Горбей, 8