Футбол. Ліга Європи. Карпати 1:1 Галатасарай (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Карпати 1:1 Галатасарай (відео)

Карпати-Галатасарай

Львівські Карпати у супер напруженому поєдинку зіграли внічию із турецьким Галатасараєм 1-1 і пробилися у груповий турнір Ліги Європи.

Цю гру очікували із нетерпінням, після виїзних 2-2 із Галатасараєм не мали права підвести своїх вболівальників, яких у цей вечір (матч розпочався о 21.45) нарешті зібрався цілий стадіон.

Це і не дивно, все-таки матч за вихід у груповий етап Ліги Європи, суперник серйозний.

Це вже не ісландці чи грузини, а турки на чолі із легендарним Райкардом.

На гру львів’яни виставили на даний момент сильніший склад, не було лише Самсона Годвіна, який пропускав гру через перебір жовтих карточок.

Правду кажучи у цій грі моментів у обидвох команд було обмаль. Результат давив і гравці більше приділяли увагу захисним діям.

Спочатку турецькі футболісти заволоділи ініціативою і намагалися забити швидкий гол та починаючи із 15 хвилини Карпати гру вирівняли і також поступово почали створювати моменти якщо їх так можна назвати.

Удари то були, але воротарі і Карпат і Галатасарая легко з ними справлялися.

У другому таймі що запам’яталося, так це вилучення. Як суддя потрактував цей епізод відомо лише йому.

Була боротьба з м’яч, ну вдарив Кузнєцов турецького гравця, але ж не вилучати відразу ж нашого нападника?

Також читайте:   Карпати 1:1 Чорноморець (Відео)

А так із 72 хвилини Карпатам мало стати несолодко, але я помилився у думці. Львівські футболісти грали грамотно і не давали сумніватися у своїй перемозі у цій дуелі.

Коли вже спливали останні хвилини матчу і вболівальники готувалися святкувати турки взяли і забили.

91 хвилина – передача із центру поля, Авелар не зрозуміло чого падає і Їлмаз без проблем переграє голкіпера Карпат Тлумака.

Це був просто шок, стільки часу протриматися і на останній хвилині пропустити.

Та до честі львів’ян вони відігралися.

93 хвилина – Худоб’як прострілює із правого флангу і Артем Федецький вколочує шкіряного у сітку.

Карпати у груповому турнірі Ліги ЄвропиФінальний свисток і Львів і вся Україна святкують. Карпати продовжують свої виступи у Лізі Європи.

Тепер на Нас очікують ще принаймні 6-ть матчів. З ким дізнаємося сьогодні о 14 годині за Києвом.

Суперниками можуть стати Ліверпуль, Ювентус, Зеніт, ЦСКА, Штудгарт, Порту та інші. Додам що Карпати у четвертому кошику, де найслабші за рейтингом команди.