Футбол. Карпати 4:2 Зоря (відео) - Блог про Львів

Футбол. Карпати 4:2 Зоря (відео)

Карпати перемогли Зорю

У 19-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали луганську Зорю.

На радість прихильників львівської команди гра завершилася перемогою саме Карпат із рахунком 4-2.

Сьогодні із самого ранку у нашому місті падає сніг, а тому як ви розумієте складні погодні умови. Та це не завадило командам провести гру і що цікаво – результативну. Голів сьогодні було аж шість і влітали вони на будь-який смак.

Що цікаво для львівських вболівальників футболу так це те, що сьогодні у складі їхньої улюбленої команди дебютував бразилець Тіаго. Зіграв він 56 хвилин і був замінений, замість нього вийшов Ткачук.

Щодо самої гри, то вона проходила то за переваги однієї, то за іншої команди.

Не встигла гра ще розпочатися і глядачі як слід всістися на трибунах холодного стадіону «Україна» як львівські футболісти вже повели у рахунку.

2 хвилина – чудовий удар вдався Ігорю Худоб’яку, який зненацька застав у розплох кіпера Зорі Мартищука.

Зоря не відсиджувалася в обороні, пробувала атакувати, але до пори до часу їй нічого не вдавалося. Аж поки не відбувся курйозний гол. І навіть два.

34 хвилина – луганчани розіграли кутовий і Селюк відправив м’яч у сітку воріт. Що робив у цьому епізоді Тлумак?

Також читайте:   Квитки на кубкову гру між Карпатами та Металістом коштуватимуть від 20 гривень

А на 45 хвилині Карпати забили собі. Зоря заробила штрафний. Пішла передача у штрафну львів’ян і захисник львів’ян Тубіч зрізав шкіряного у власні ворота.

Перший тайм так і завершився за рахунку 2-1 на користь Зорі.

У другому таймі голи влітали тільки у ворота східної команди.

62 хвилина – Худоб’як навісив у штрафну і вийшовший на заміну Кузнєцов зрівняв рахунок у матчі.

74 хвилина – штрафний чудово виконав захисник Карпат Чечер.

І нарешті останній штрих у виконанні львівської команди у цьому році зробив невгамовний Кузнєцов.

89 хвилина – Сергій вийшов сам-на-сам із кіпером Зорі і невідпорно пробив повз нього.

Фінальний свисток і Карпати перемагають з рахунком 4-2 і тим самим на мажорній ноті завершують цьогорічні виступи у чемпіонаті України.

А завершили його Карпати на 5-ому місці з очковим активом у 32 очка.

Наступну гру у чемпіонату України Карпати проведуть вже на весні. 5 березня вони на виїзді гостюватимуть у київського Арсеналу.

У статті використано фото із офіційного сайту “зелено-білих”.