Футзал. Чемпіонат України. Твд 1:2 Енергія

Євген Рогачов - герой поєдинку

Сьогодні вашому автору, незважаючи на негоду, яка панує цими днями в Україні і у Львові, таки вдалося відвідати футзальний поєдинок і не просто поєдинок, а дербі. Адже між собою у 12-ому турі чемпіонату зустрічалися дві львівські команди – Енергія і Твд.

Гра видалася цікавою і напруженою, але перемогу все ж здобули «енергетики» із рахунком 2-1.

Дербі є дербі і це стосується будь-якого виду спорту, не є виключенням і футзал. У сьогоднішньому поєдинку зустрічалися команди, які знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці: Енергія до цього туру посідала 2-ге місце, «будівельники» ж перебували на 9-ому місці.

Та попри те, у сьогоднішньому поєдинку Твд сподобалося. Особливо у їхньому складі виділявся колишній енергетик Кузь, який і забив і був одним з найактивніших на паркеті у складі своєї команди.

У першій половині переваги у якоїсь із команд не було помітно, але гол забили «будівельники».

12 хвилина – Кузя вивели один-на-один із воротами і Тарас не схибив.

Більше голів у першій половині зустрічі не було.

Після перерви Енергія заграла у зовсім іншу гру. Напевно у роздягальні відбулася серйозна розмова. А Твд навпаки збавило обороти.

М’яч у відповідь чекати довго не довелося.

22 хвилина – м’яч після удару Іванова потрапляє у руку гравця Твд і Рогачов впевнено його реалізовує.

А потім були нереалізовані моменти Енергії. Як вони не забивали у досить простих епізодах – відомо тільки їм. Та все ж тотальна перевага таки далася взнаки.

Також читайте:   Португалія (U-17) – Україна (U-17). Товариський матч № 2. Анонс

Гол відбувся як кажуть з нічого.

37 хвилина – індивідуальний прохід зробив Рогачов і метрів з десяти невідпорно пробив. Кіпер номінальних господарів на цей удар зреагувати не зміг.

Тренер Твд думати довго не став і відразу ж після пропущеного гола випустив п’ятого польового гравця і варто сказати, що за кілька секунд до завершення поєдинку Кузь мав всі шанси зрівняти рахунок у матчі, але банально не влучив.

Фінальна сирена так і зафіксувала перемогу Енергії із рахунком 2-1.