Футбол. Ліга Європи. Металіст 3:1 Мальме (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Металіст 3:1 Мальме (відео)

Герой поєдинку-Тайсон

Хто порадував цього тижня у єврокубках, так це харківський Металіст. Лише команда, яку тренує Мирон Маркевич порадувала перемогою. І хоч була переможена не найсильніша команда, але перемога є перемогою.

Гра завершилася із рахунком 3-1, звісно що на нашу користь.

Скажу вам чесно, чимось мені цей поєдинок нагадав нещодавню гру цих суперників, але на полі Мальме. Тоді також наші шведи грали непогано, але у підсумку поступилися і то з розгромним рахунком.

У Харкові все було як під копірку. Перший тайм – це гра з обопільними атаками, які взяттям воріт так і не завершилися. Моменти були як біля одних, так і біля інших воріт, але саме головне, голів то не було.

А ось друга половина зустрічі була набагато веселішою. Що приємно, більше забивали ми, а саме Металіст.

Тільки розпочався другий тайм, як харків’яни повели у рахунку.

46 хвилина – Тайсон обвів ледве не всю команду гостей і чудовим ударом повз кіпера відкриває рахунок.

Не встигли гравці Мальме як слід зрозуміти що сталося і прийти до тями, як Металіст подвоїв рахунок. І знову це зробив Тайсон, якого безперечно можна назвати героєм зустрічі.

57 хвилина – штрафний. Тайсон навішує у штрафну, всі пролітають повз м’яч і шкіряний залітає у сітку воріт. Курйозний, але тим не менше – гол.

Також читайте:   Феноменальна "Рома" б'є "Барселону" (відео)

Гості один м’яч таки відіграли. Після затяжної атаки, чудовим ударом у кут воріт відзначився Ранегі. Йшла 65 хвилина поєдинку.

А коли вже всі українські вболівальники чекали фінального свистка відзначився ще один бразилець Металіста Фініньо.

89 хвилина – і знову Тайсон віддає передачу на Фініньо і бразилець точно пробиває у протихід кіпера Мальме.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу команди Маркевича із рахунком 3-1. А це означає, що на сто відсотків можна сказати, що на весні ми побачимо хоч одну команду у єврокубках. 🙂

В іншому матчі нашої групи австрійська Аустрія на своєму полі зіграла внічию із голландським АЗ 2-2.

Таким чином, ситуація у турнірній таблиці після 4-ого туру виглядає наступним чином: