Чи варто робити гучне весілля?

Весілля: за чи проти?

Надворі потеплішало, дощі припинилися, а це означає, що можна брати яку-небудь красиву дівчину та йти з нею одружуватися. 😀

Жарти жартами, але зараз розпочався сезон весіль. Ледве не кожного тижня, а саме в суботу та неділю на вулицях міста Лева можна побачити багато молодих пар, які просто таки щасливі.

Все-таки, доля їх нарешті звела. Пишні плаття, весільні кортеджі, дорогі ресторани – це та не лише присутні на весіллях.

Звісно, все залежить від розміру гаманця молодої пари.

Тому, у сьогодніщній публікації хотілося би поговорити на тему: а чи варто взагалі робити гучне весілля?

Звісно, точно зору, як завжди є багато. Хтось каже, що весілля таки треба робити. Ця подія раз в житті, а хтось навпаки – що краще за ці витрачені гроші поїхати десь відпочивати.

Спробую врахувати всі плюси та мінуси того чи іншого варіанту.

Отже, гучне весілля таки треба робити.

Кожна людина хоче розділити свою радісну, найважливішу подію у своєму житті з друзями. Тому, хочеться запросити всіх родичів, найближчих друзів, замовити зал, відеооператора, натанцюватися досхочу і так далі.

Невже раз в житті людина собі цього дозволити не може? Тут не враховуються такі варіанти як часті одруження та розлучення. Таких слабих на голову теж є багацько.

Хоча, з іншого боку якщо подивитися, коли людина помилилася у своєму виборі, то краще вже не мучити себе та вже екс-обранця та розлучитися. І таке, на жаль, трапляється.

Також читайте:   Що краще: Brit чи Royal Canin для котів?

Знаю, багато скаже, що весілля – це значні фінансові витрати. Ну, і нічого, гості згодом подарують подарунки, гроші й частково це все повернеться і можна буде спокійно поїхати собі відпочивати.

У даний час весілля робити важко, бо самі знаєте яка зараз ситуація в країні. Але, вже опісля чому б і ні?

Гучне весілля робити не треба.

До цього варіанту схиляється також багацько людей. Пари беруть, йдуть в РАГС, розписуються, згодом роблять мінімальні посиденьки вдома і на цьому все.

Для чого це весь пафос, значні фінансові витрати? З цим всім хіба що собі геморою більшого заробиш. Постійні переживання, десь щось не так, а потім один день весілля і все завершено.

Плюс запрошення значної кількості гостей, половині з яких на вас м’яко кажучи наср…ти. А що ні? Родичі приходять тоді, коли або весілля або якась інша забава.

А так гроші зекономите, нерви теж і згодом зможете зі своєю коханою людиною поїхати у весільну подорож. Кохана людина для вас – це все.

То ж, чи варто, на вашу думу, читачі блогу, робити гучне весілля?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. vrubli 19.05.2014 пише:

    Звісно я не могла оминути цієї статті, але розписувати все докладно не буду, адже ти в курсі, що я недавно писала з цього приводу в себе на блозі “… не нав’язуйте мені заміжжя”, де і розписала детально весь негатив стосовно гучних весіль. Просто марнотратство на наїдки, які доведеться викидати; даремне скликання людей, яким на тебе начхати і п’яні визги, які видаються за прекрасний спів.
    Абсолютно проти, гадаю це варто викорінити.

  2. Архіваріус 19.05.2014 пише:

    Таку традицію, як гучне весілля, буде дуже важко викорінити, скоріше всього вона таки залишиться жити. Такий вже у нас менталітет. 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*