Коли гроші не все вирішують (Реал програє Атлетико) - Блог про Львів

Коли гроші не все вирішують (Реал програє Атлетико)

Реал програє Атлетико

Не все в житті вирішують гроші. Вкотре в цьому переконався коли вчора переглянув поєдинок-відповідь 1/8 фіналу футбольного Кубка Іспанії.

У ньому між собою зустрічалися такі команди як: Реал Мадрид та Атлетико Мадрид.

Хто не в курсі скажу, що перший поєдинок між цими командами завершився перемогою Атлетико із рахунком 2-0.

Тому, можна було не сумніватися, що «королі» будуть намагатися відіграти цей гандикап і підтвердити статус найкращої команди світу.

Та, як показала вчорашня гра не завжди зіркові футболісти можуть здобути потрібний результат.

На відміну від першого матчу на цю гру головний тренер Реалу поставив бойовий склад. Лише місце у воротах замість Касільяса зайняв Навас.

Читав згодом що багато фахівців звинувачують саме цього кіпера у поразці команди, але я би такого на їхньому місці не говорив.

Чому? А все просто, якщо глянути на голи які забивали гравці Атлетико помітно що захист Реалу просто недопрацював.

Вже на першій хвилині вічно молодий нападник «матрасників» – Торрес відкрив рахунок у зустрічі й тим самим змусив замовкнути публіку на стадіоні «Сантьяго Бернабеу».

Звісно, що Реал, маючи у своєму складі таких зірок як: Роналду, Бейл, Хамес, Бензема, Іско й так далі просто змушений був бігти всією командою вперед.

Також читайте:   Результати жеребкування Ліги Європи

Цікаво стало і ще й як.

Давненько я не бачив такого злого Реалу. Що цікаво, гравцям «королів» вдавалося в цей час багато чого. Технічним характеристикам гравців можна було лише позаздрити.

Проте, найголовнішого, а саме результату не було А треба було забивати як мінімум 4 голи.

До перерви Реал таки забив зусиллями Рамоса. Та і не реалізував він ще багато моментів.

На другий тайм команда вийшла ще більш зібраною. Здавалося зараз Атлетику настане кінець, але все зіпсував гол того ж таки Тореса.

Знову перша хвилина, знову забули за Фернандо і питання виходу в 1/4 фіналу стало практично нереальним.

Побачив по футболістах, що вони просто таки зневірилися. 5 голів забити діючому чемпіону Іспанії – це дуже і дуже важко.

Реал таки зумів уникнути поразки. Відзначився хто б ви думали? Правильно, Крішітано Роналду, але далі в турнірі крокує саме команда, яку тренує Дієго Сімеоне.

У чвертьфіналі вона зіграє із ще одним грандом – каталонською Барселоною.

Реалу ж із своїми грошима треба зосередитися на матчах чемпіонату та Ліги Чемпіонів і підтверджувати таким чином свій клас.