Футзал. Львівська Енергія – бронзовий призер сезону 2014/2015 років (відео) - Блог про Львів

Футзал. Львівська Енергія – бронзовий призер сезону 2014/2015 років (відео)

Енергія - бронзовий призер

Ось і завершився черговий за ліком сезон у такому виді спорту як футзал.

Звісно, що львівських вболівальників перш за все цікавив виступ нашої команди – Енергії, яка у матчах за третє місце змагалася із сусідами з міста Івано-Франківськ – командою Ураган.

Після поєдинків у палаці спорту «Галичина» рахунок в серії був 2-0 на користь нашої команди.

Тому, права на помилку господарі поля не мали і з перших же хвилин побігли вперед – забивати.

«Енергетики» ж зосередилися в переважній більшості на обороні власних воріт і грали на контратаках.

І варто сказати, що ця тактика принесла свої дивіденди. Вже в дебюті зустрічі гол забиває – Тарас Кузь, який і у Львові забивав.

Такий собі спеціаліст по Урагану.

Звісно, що підопічні Скіцка не хотіли миритися із цим результатом та побігли всією командою відігруватися.

І таки відігралися. Після грубої помилки наших гравців відзначився нестаріючий – Кіндратів, якого гравці Енергії залишили самого біля своїх воріт.

А потім настали скрутні часи для команди зі Львова.

Гравці Урагану мали велику кількість моментів. Але, їм на заваді ставала або їх погана реалізація, або ж вдалу гру у воротах демонстрував кіпер львівської команди – Володимир Кардаш.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Кардинал-Рівне 2:1 Енергія (відео)

Взагалі скажу, що у вчорашній грі «зелено-білі» вибрали досить таки цікаву тактику. Ігрову ініціативу було віддано супернику, а оці от вилазки до воріт суперника були такими собі болючими уколами.

Десь так і думав, що коли не будуть забивати господарі, з часом зможуть забити гості. Так і сталося.

Чудова комбінація вдалася Миколі Грицині та Максиму Павленку. Перший паснув, а другий неробочою правою ногою вдало пробив.

Саме за рахунку 2-1 на користь команди зі Львова і завершився перший тайм цієї зустрічі.

Друга 20-ти хвилинка фактично тривала до тих пір, поки Михайло Грицина (Енергія) не забив третій гол.

А до цього епізоду господарі поля багато ризикували, йшли великими силами вперед.

Проте, це був явно не їхній день.

Енергія ж згодом забили ще двічі. Сталося це після того, як Ураган пішов у ва-банк використовуючи тактику в грі з 5-им польовим гравцем.

5-1 – перемога Енергії, яка стала для львівської команди бронзовою.

Втретє у своїй історії «енергетики» здобувають цей комплект нагород.

У найближчих публікаціях саме на нашому ресурсі ми підведемо підсумок сезону, де згадаємо як найкращі поєдинки, так і матчі, які можна назвати провальні.