Автопробіг на честь пам’яті Скрябіна у Львові

Рік самотності

Черговий день наступив.

Сьогодні надворі 2 лютого 2016 року, а це означає, що настав час порадувати наших читачів новими публікаціями від Воробуса.

Про що будемо говорити? День пам’яті загибелі Скрябіна, початок чемпіонату Європи з футзалу, а також про ремонт вулиці Мечнікова.

Настрій у мене якийсь не дуже, адже саме в цей день виповнюється рівно рік як трагічно загинув в автокатастрофі на Дніпропетровщині відомий український співак – Андрій Кузьменко, він же Скрябін.

Навіть не віриться, що вже минув рік від часу загибелі цієї людини, яка була дійсно творцем української музики. Не дивно, що саме сьогодні на багатьох радіостанціях лунають виключно пісні цього співака.

Але, і це ще не все. В місті Львові будуть проводитися різноманітні акції на честь вшанування пам’яті Андрія.

Зокрема, людей закликають зібратися на автопробіг, який розпочнеться 0 18 годині 30 хвилин біля стадіону «Арена Львів».

Машини будуть їхати під національними знаменами, адже Скрябін представляв саме Україну й співав саме українські пісні. Щось не пригадую, щоб він мав слова пісень на тій же російській мові.

Який маршрут автопробігу?

Все розпочнеться біля стадіону «Арена-Львів», потім автомобілі будуть їхати по вулиці Стрийській – далі «Сихів» (Шувар/Іскра) – вул.Зелена – вул.Пасічна – вул. Личаківська – вул.Підвальна й завершиться все на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Також читайте:   Про весну, троля, толоку та інше

Орієнтовне прибуття автомобілів в центр міста близько 19 години 30 хвилин, саме тоді й розпочнеться вечір пам’яті Андрія Кузьменка.

Люди будуть палити лампадки, свічки, ну, а апогеєм вечора стане спільне виконання пісень відомо співака України.

Якщо все буде добре, то Ігор Воробус відвідає цю подію в нашому місті й обов’язково поділиться своїми враженнями від побаченого в найближчих публікаціях на блозі.

Чекаємо вечора, не забуваємо за Скрябіна, а поки що, насамкінець, пропоную послухати одну з моїх улюблених пісень цього співака, яка має назву – «Танець Пінгвіна».

Хто не знає скажу, що окрім пісні, таку назву має й цілий альбом, який був випущений у світ ще у далекому 1998 році.

До нього увійшли такі композиції:

1. «Танець пінгвіна»
2. «Осінь-зима»
3. «На даху добре»
4. «Змучений»
5. «Холодний смак»
6. «До смерті і довше»
7. «Train»
8. «Годинник»
9. «Сам»
10. «Птахи»
11. «Най буде дощ»
12. «Побєда-транс».

Далі буде…

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*