З 2017 мінімальна зарплата зросте вдвічі, а що ж буде з цінами?

Ціни

Продовжуємо й далі поговоримо на тему фінансів, а точніше нашого з вами благополуччя.

Останніми днями всі лише й говорять про одне: з 1 січня 2017 року мінімальна зарплата має зрости до 3200 гривень, що вдвічі більше чим вона становить на даний момент.

Люд одразу ж почав масово радіти, адже в країні, де всім так бракує грошей подібне збільшення як за щастя.

Проте, мало хто думає чим подібне підвищення може завершитися для простих людей.

Спробую все проаналізувати.

Нещодавно зайшов на ринок й побачив на скільки збільшився рівень цін на продукти. І це врахуйте, що підвищення ще не було. За нього лише думають.

Так, щось там обіцяють з 1 грудня, але це ще не факт.

Підприємці довго думати не стали й почали вже потихенько з цього користати. Хоча, їх також можна зрозуміти. Собі в мінус вони точно працювати не будуть. Гроші з часом почнуть знецінюватися.

Варто розуміти, що різке підвищення заробітньої платні – це явище негативне. Гроші то звідкись брати будуть, але звідки? Влада каже, що з податків.

Вже зараз ходять чутки, що зарплату можуть так оподаткувати, що й нам нічого не залишиться.

Пригадую знайомий розповідав як на одній роботі йому держава підвищила зарплату, потім все оподаткували й вийшло ще менше чим він мав до цього. От і працюй після того на державу.

Підняття зарплати може бути ще спровоковане емісією грошей (друк), а вона призводить до інфляції. Боюся щоб якраз після Нового року вона не була великих розмірів.

Зарплати підвищать, а з ними підуть до гори й ціни. Плюс свята наближаються, а на них люди активно купують продукти.

І почнеться: плакатимуть транспортники, підприємці, за комунальні послуги взагалі мовчу.

Зараз люди і так багато платять за квартиру, а що буде потім? Ніколи не раджу запасатися продуктами, але цього разу би казав таке зробити, особливо це стосується борошна, макаронів та інших круп.

І ще, найголовніше – кредити. З ними також би зараз не радив бавитися. Колись мені мудрі люди говорили, цитую: «або щось купуй готівкою або ж ще не берися за це. З кредитом можуть бути серйозні проблеми».

Тому, чи потрібне нам зараз таке різке підвищення мінімальної зарплати?

Хотілося би й почути вашу точку зору, читачі блогу, по цьому питанню.

P.S. А ще подейкують, що незабаром Україну таки можуть прийняти в Євросоюз.Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Юрко 02.11.2016 пише:

  Старий, та не хвилюйся! Все буде добре ©
  Краще міняй всю свою валюту на українську гривню доки такий чудернацький курс і неси всі гривні в Приватбанк доки там такий чудкрнацький відсоток пропонують. Вже дуже скоро все буде так, як це і має бути і заробиш грубі гроші на такій операції!
  Напиши про це звіт як це ти зробив і розшар свій пост по соцмережах і серед Друзів в Реалі. Люди тобі полякують за це у майбутньому 😉

 2. Юрко 02.11.2016 пише:

  Старий, і ще – вибач шо дістаю, але дуже тебе прошу – маякни якось, що ти мій попередній коментар хоч прочитав. ОК? Мені важливо знати, що мене почули, ну а рішення як завжди за вами. Вся інформація від мене як завжди ohne Gewaehr …

 3. Юрко 02.11.2016 пише:

  А ще ти запитуєш щодо Євросоюзу? Також не хвилюйся – вже дуже скоро буде такий Час, що Україна сама буде вагатись, а чи приймати ЄС в СВІЙ Союз 😉

 4. Юрко 02.11.2016 пише:

  до речі – технічна шняга. я підписався на коменти тут, але вони ходять чомусь. я підтверджував підписку. мабуть глючний плагін?

 5. Юрко 02.11.2016 пише:

  НЕ ходять хтів написати. вибач, останнім часом техніка глючить і нема на то ради.

 6. Vorobus 02.11.2016 пише:

  ти почутий))))

 7. Юрко 03.11.2016 пише:

  дякую, це для мене було архіважливо.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*