Воробус проїхався трамваєм на Сихів

Посадка

А далі обіцяний репортаж від Ігоря Воробуса про запуск трамваю на Сихів. Як це не дивно звучить, але він таки поїхав у популярний район нашого міста.

День 17 листопада 2016 року безперечно увійде в історію, адже Сихів таки дочекався трамваю й так виглядає, що цей проект може стати одним із кращих в сучасній історії міста.

Принаймні на це будемо сподіватися.

Можливо саме запуск електротранспорту допоможе здолати проблему кілометрових черг на транспорт. За цим буду час від часу спостерігати, а поки що про те, які враження залишилися від поїздки трамваєм.

На відкриття ваш автор не встиг. Та, можливо це і добре, бо хотів проїхатися трамваєм тоді, коли нема камер, керівників міста тощо.

Тому, після роботи перейшовся пішки до польського консульства щоб саме там сісти на прем’єрний для себе рейс.

Чекати довго не довелося. Приблизно 5 хвилин і я вже у салоні трамваю. Чи то мені здалося, чи то дійсно було так, але народ їхав у салоні трамваю в піднесеному настрої.

Очікування

Не так сидіти як стояти вільно можна, трамвай №8 їде швидко, автомобілі йому не заважають.

Зупинка, посадка висадка пасажирів і він їде далі. Спеціально засікав час. Можу сказати, що від польського консульства і до кінотеатру Довженка я заїхав приблизно за 13 хвилин.

Також читайте:   У Львові відкрили трамвайний маршрут №11

Це досить високий показник і щось дуже й дуже сумніваюся, що автобусом заїхати можна швидше.

Трамвай №8

Прогнозовано біля кінотеатру у трамваю є кінцева зупинка. Хоча вже незабаром «восьмий» буде їздити далі – до Санта-Барбари. Там поки що ще тривають роботи по облаштуванню колії й не лише.

Кінцева

Повертаючись до теми святкування можу сказати, що сьогодні у салоні трамваю продавали акційні квитки (фото). Їх компостувати не треба було, а вже у найближчі дні ЛКП «Львівелектротранс» визначить власників призів серед всіх людей, які купили квитки.

Святкові квитки

Само собою, що Воробус у конкурсі також візьме участь.

Салон трамваю

На Сихів має їздити 13 вагонів, серед яких як старі, так і нові. В салоні «восьмого» сьогодні можна було побачити велику кількість реклами про запуск, інтервал руху тощо.

Нічний трамвай

Головне в цій ситуації щоб трамваї дійсно нормально їздили, а не лише у перший день.

Вай-фай

Його в салоні нема як і на зупинках. А можна було би зробити.

І ще, на багатьох зупинках нема ліхтарів. Від того й банально темно. У майбутньому хотілося би побачити більше освітлення.

Загалом проект непоганий щоб не говорили. Вже сьогодні бачив як трамвай був заповнений, а от автобус № 4а пустий.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 17.11.2016 пише:

    Як на мене то вайфай в транспорті вже неактуальний, майже у всіх вже давно є мобільний інтернет включений в тарифний план. До того ж “свій” інтернет здебільшого швидший ніж “транспортний” вайфай, оскільки останній виходить в нет через той самий 3g, але перевантажений любителями халяви

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*