Про манікюр й таке всяке

Манікюр

Вирішив я ні з того,ні з сього задати своїм коліжанкам в вайбері дивне питання-прохання.

Подумав я про те, як же сильно відрізняється дівчачий манікюр і від чого можна відштовхуватися. Кожну з них я знаю особисто, декого навіть дуже давно.

Виходить характери, поведінку і психотипи даних осіб мені також відомі. Ну що? Поїхали…

Підписувати фото я не буду, їх власниці впізнають їх самі.

Фото№ 1…

Манікюр1

Тут ми бачимо різнокольоровий манікюр, але приблизно в тій же кольоровій гамі. Зі слів власниці вона не любить дряпатися і зазвичай дуже акуратна в плані нігтів. Комусь подобається таке, а, на мою думку, це досить гарно.

Фото №2…

Манікюр2

Особисто для мене ця особа – фатальна дівчина і, як на мене, то яскравість, тон і довжина нігтів говорить сама за себе. Гарно? Без сумнівів….

Смію також уточнити що більшість опитаних приблизно одного віку.

Фото №3

Манікюр3

Як згадував у переписці з цією красунею ми пройшли за 10 років знайомства стільки, що ось це прохання скинути фото манікюру було аж ніяк не дивним. Багато кольорів на руках характеризують мабуть різнобічний розвиток цієї дівчини. Здається колись я ці нігті навіть відчував на собі.

Також читайте:   Ідеальна тональна основа: чи існує вона?

Фото №4

Манікюр4

Один із вийнятків який, мабуть, і надихнув мене на даний пост.Ніби то все просто і зі смаком,але коли я це побачив, мене чогось аж здригнуло, коли уявив що можуть ці нігті…

Фото №5

Манікюр 5

З цим ангелочком я познайомився буквально вчора…тут мало щось казати…Ніжний рожевий, сєрдєчки, лава-лава, як каже мій знайомий. Ну, просто цьом її.

Фото № 6 і 7

Манікюр 6

Манікюр 7

Якщо хтось подумає, що власниця цих нігтів – особа з темною душею – ви частково праві, чортиця вона ще та, але точно знає чого хоче від життя і нас-чоловіків.

Останні фото – власна робота Анастасіі Нечипорук – єдина дівчина, яка сама сказала, що не проти щоб її ім’я було назване. Наскільки зрозумів всі її нігті – шедеври власного творіння. Тут як і в першому випадку все дуже акуратно, але різнобарв’я кольорів свідчить про різкі і часті зміни настрою. Тим не менше, дівчина вона хороша…

Манікюр 10

Манікюр 11

Манікюр 12

Манікюр 13

Манікюр 14

Висновок: не знаю для чого я це зробив і хто це прочитає й чи співпаде моя особиста думка з загальносуспільною.

Автор статті: Kosmonavt.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. PVS 10.02.2018 пише:

  Що за мода пішла…. Шмотки – рвані, нігті – кожен різним лаком, волосся – чим термоядерніше, тим краще. Таке враження, що всі салони краси знаходяться в Грибовичах: «о. тут джинсики хтось викинув діряві – якраз твій розмір, нігті помалюємо оцим лаком. ой закінчився, ну нічого – десь в сусідній купі сміття ще якась баночка була, а фарбу для волосся забадяжимо з бочки підписаної “хімреактив” і прострочених міндобрив»

 2. Arwenita 14.02.2018 пише:

  Нейл-естетика – справа серйозна. То треба талант художника мати. Хоча б трохи. Завжди захоплювалася дівчатами, які вміють так гарно малювати нігті. Але у мене питання, на яке досі не маю відповіді. Як займатись хатніми справами (мити посуд, підлогу, вікна і т.д.), щоб не попсувати таку красу? Рукавички не рятують – перевірено.
  І ще питання інтимного плану =) Як з дуже довгими ще й гострими нігтями можна купатись, не травмуючись? Це ж, мабуть, незручно =)

 3. Маникюр 15.02.2019 пише:

  Як на мене третій варіант наймиліший

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*