Про святкування Нового року, несподіваний дебют та фільми

Тигрик

Черговий день триває й на його завершення порція філософії від вашого автора.

Про що думаю на цей раз?

По-перше, мене бісить погода на вулиці. Вже давно не пригадую, коли востаннє мені так набридала зима. Щось думав люблю холодну пору року, але це не так. Нехай вже краще буде літо й ніколи воно не завершується.

По-друге, вчора випадково дебютував за нову команду. Ніколи б не міг собі подумати, що, йдучи на звичайне тренування, ще й відіграю офіційний матч у «Лізі друзів». Так, так і таке є у Львові.

Грали ми у чисельній кількості в 6-ть чоловік й перемогли свого суперника «DevPlanet» дуже переконливо з рахунком – 8:3. По собі навіть можу сказати, що виявляється перебуваю у досить непоганій формі. І це при тому, що почалися свята, було багато переїздів і так далі.

Ну, і порадувала арена у ветеринарному університеті. Так, зал малий, але є трибуни з пластиковими сидіннями, гаряча вода у роздягальнях. Давно не бував у цьому спорткомплексі.

Святкування Нового року

Якщо чесно, то в останні роки щось не маю особливого бажання щось святкувати. Чому так? Колись ще у дитинстві думав про свята, очікував їх з нетерпінням. Цього разу ж все якось по стандарту. Свій Новий рік вже відсвяткував кілька днів тому назад. Зараз же якщо й піду кудись, то на що-небудь прикольне.

Матч зірок з футзалу

Так, подія класна, обов’язково її сьогодні відвідаю, але було би ще краще якби окрім професійних футзалістів у даному матчі зіграли й судді, журналісти, представники федерації тощо. За цих людей також не треба забувати.

Створення фільмів

Пригадую колись штампував ці фільми один за одним. Потім була творча пауза й ось нещодавно знову вийшла у світ нова серія студії Воробуса. Може колись його й покажу. Кому саме? Це вже буду вирішувати.

Поїздка на Драгобрат

Планую, ще й як планую. Можливо вже на початку Нового року вдасться відвідати цей гірськолижний курорт. Цікаво було би покататися в диких місцях.

Життя триває. До речі, як каже одна з моїх подруг, сьогодні визначився із головними подіями року в Україні та у Львові. Тому, вже завтра викладу це у світ.

Любіть життя, цінуйте людей і нехай Вам щастить.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Arwenita 27.12.2018 пише:

  Протестую! Цілорічна спека – ні, ні і ще раз ні.
  Погода теж захоплення не викликає. Але вона в жодному разі не зимова. Максимум – листопадна. На жаль, Новий рік зустрічатиме нас мрякою, дощами і багнюкою. Краще б вже сніг лежав. І мороз.

 2. Patron 27.12.2018 пише:

  Давай якісь фільмец забабахаєм 😉

 3. The Notorious B.I.G. 20.01.2019 пише:

  Одного разу п’яний Гороб казав, що має бажання знятися у порнофільмі приблизно із таким сюжетом: йде сильний дощ, на пероні стоїть дівчинка із парасолькою і чекає на електричку, навкруги нікого немає. Зненацька вилазить Гороб весь подертий, у мазуті та з чекушкою у руці. Кидається на дівчинку та починає у калюжі робити свою “брудну справу”, не забуваючи попивати з горла оковиту… 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*