Як поповнити карту Монобанк без комісії

Монобанк

Пише і не показує Воробус.

Нещодавно мені на телефон, а точніше через популярний месенджер «Viber» прийшло чергове повідомлення від друга, що треба поставити клієнт «Монобанк». Посміхнувся, адже вже давним-давно його маю. Це свого роду віртуальний банк.

За «Монобанк» заговорив не просто так, адже у цьому пості будемо говорити про поповнення цієї картки без комісії.

Ніхто ж не хоче платити додаткові гроші за поповнення. Для прикладу, Приватбанк у своїх терміналах грошей не бере, але ж де взяти термінал «Монобанку»? А ніде, тому що його просто нема.

Так, де ж можна поповнити цю картку?

Варіантів є безліч (більш повну інформацію можна знайти тут: https://alexcredit.ua/blog/yak-popovnyty-kartu-monobank/ua), але найідеальніший – це термінал «IBOX». Пам’ятаєте такі? Ще б пак, адже вони старі як світ.

Чим особливий цей термінал для Монобанку – що він приймає платежі без комісії. Так, так, ви не помилися коли читали цей текст – без комісії. Тобто, при поповненні картки на будь-яку суму комісії не буде. Чого не скажеш про інші термінали. Якщо не помиляюся, то вони хоч і беруть гроші за поповнення, не малі, але все ж беруть.

Де знайти термінали «IBOX» у місті Лева?

Їх не так багато як здається, а поширені вони переважно у великих торгових центрах. Для прикладу, бачив їх у ТЦ «Роксолана» коли заходив у супермаркет «Арсен». Там коли людина спускається по ескалатору, то є безліч терміналів.

Бачив також їх у ТЦ «Магнус». Заходиш через головний вхід і є термінали, як і у супермакеті «Рукавичка», зрештою.

Менш розповсюджені термінали «IBOX» у магазинах розбірної торгівлі. Проте, і там вони трапляються.

До речі, поповнити заповітну картку без комісії можна і не виходячи з хати з картки іншого банку (такі як Приватбанк, Ощадбанк та деякі інші комісію беруть). Проте, повний перелік писати у даній публікації не буду, адже ледь не кожного дня інформація змінюється і якщо вона вчора ще була актуальною, то сьогодні вже може бути застосована комісія, тому уточняйте у службі підтримки самого Монобанку.

Ну, і насамкінець, ще один спосіб поповнення картки «Моно-кота» – це переказ із «Монобанку» на «Монобанк». Людина заходить у свою телефонну книгу, шукає майбутнього отримувача коштів і за мить її знаходить. Такий варіант поповнення карти є також без комісії.

У найближчих публікаціях автор цих рядків буде намагатися знайти у місті кіоски для придбання квиточків на електротранспорт.

Залишайтеся з нами.

При написанні статті використано матеріали сайту alexcredit.ua.

Договор аренды автомобиля образец между юридическим и физическим лицом.


Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 18.01.2020 пише:

    У ТЦ “Роксолана” уже давно “Арсену” нема. Замість нього – “Сільпо”. Терміналів там нема – їх прибрали.
    “Арсен” відкрили на площі Міцкевича – там, де раніше дитячий “Антошка” був. До речі, великий маркет зробили – більший, ніж був у “Роксолані”. От там і айбокси є, і ізіпей також.

    • Jorgen 19.01.2020 пише:

      також колись шукав ibox у роксолані і не знайшов. Через дорогу поруч з магазином рошен є Vodafone, то у ньому також ibox

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*