Святкування Дня хокею у центрі Львова - Блог про Львів

Святкування Дня хокею у центрі Львова

Хокей у Львові

У неділю, 23 лютого, мешканці та гості міста відзначатимуть День хокею у Львові. Святкування розпочнеться з хокейної гри на пл. Ринок за участю представників Збройних Сил Канади та хокейної команди «Галицькі леви». Окрім того, всі охочі зможуть спробувати себе у цьому виді спорту.

Цей день для нас вже є дуже доброю традицією, до якої запрошуємо долучитись усіх гостей нашого міста. День хокею на центральній площі нашого міста об’єднає довкола львів’ян, спортсменів на канадських військових.

Дуже хочемо у такий приємний спосіб подякувати друзям з Канади за допомогу Україні у відстоюванні нашої незалежності. Сподіваємось, що і погода, і настрій, і спортивний дух у цей день будуть якнайкращими», — сказав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

На центральній ковзанці міста відбудеться хокейна гра між військовослужбовцями операції «ЮНІФАЄР» військової місії ЗС Канади в Україні та хокейною командою «Галицькі леви». Завдяки цій грі у канадців є можливість поділитись своїми традиціями з громадою міста та продемонструвати вдячність за тепло та дружбу, які відчувають тут, в Україні. «Галицькі леви» — професійна хокейна команда, тому матч буде веселим, динамічним та професійним.

Як Воробус грав у хокей читайте ТУТ.

О 12:00 год розпочнеться урочиста церемонія відкриття, під час якої виступатимуть високоповажні гості, звучатимуть національні гімни та відбудеться урочисте вкидання шайби.

Також читайте:   Перемога "Енергії" та поразка "Галицьких Левів"

Сам матч складатиметься з двох періодів по 20 хвилин і почнеться о 12:40 год. Перерва між періодами стане найцікавішою частиною матчу, адже в цей час проведуть змагання із закидання шайби у ворота, в якому зможуть взяти участь п’ятеро дітей.
Ще одним цікавим моментом стане виконання пісні програми «Hockey Night in Canada» («Ніч хокею в Канаді») військовим оркестром Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Покоління виростають, слухаючи цю пісню по телевізору кожних вихідних під час хокейного сезону, і тому канадські військовослужбовці приємно вражені, що представники Збройних сил України виконуватимуть її з нагоди цього дійства.

«Для нас дуже велика честь провести такий захід у Львові, поділитися традиціями Канади з мешканцями і гостями міста та подякувати всім українцям за те, що так радо і щиро приймають нас тут, в Україні. Українці також грали у професійній хокейній лізі в Канаді, тому це дуже символічно поділитись з львів’янами цією нашою традицією», — зазначив Крістофер Фінбоу, заступник командира канадської навчальної роти Збройних Сил Канади в Україні.

Окрім того, львів’яни, які прийдуть подивитись на гру, матимуть змогу поспілкуватись з канадськими солдатами, які із задоволенням поділяться своїм досвідом.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*