Карантин в Україні. Репортаж з Києва

Карантин  у Києві

Безперечно, тема коронавірусу у всіх на вустах. Люди сидять вдома, дивляться телебачення, слідкують за новинами у мережі інтернет. Такого попиту на одну й ту ж тему не було з часів, мабуть, Революції Гідності.

Але, це й не дивно. На кону людське життя й влада міст й країни, у тому числі робить всі можливі методи аби люд масово не почав хворіти на цю кляту заразу.

У Львові карантин триває, до місцевих мешканців потрохи доходить що треба сидіти вдома й по можливості менше лазити вулицями. Нема чого. Саме таким шляхом можемо перебороти недугу. Десь у цьому плані може й допомогти природа. У місті Лева суттєво похолодало й нема бажання вилазити з теплої домівки на фактично морозяну погоду.

Про Львів будемо говорити, але дещо пізніше, а зараз перенесемося в інші регіони. Завдяки власним каналам зв’язку спробую дізнатися а що ж відбувається в інших містах України.

Розпочнемо зі столиці. Ось що розповів мені колега Богдан про вчорашній день, 20 березня.

Далі цитую його слова:

Коронавірус у Києві

Транспорт

Так, дійсно у столиці не працює метро. Я до цього ставлюся скептично, адже, моя думка, що у метро легше самоізолюватися ніж у маршрутах. У комунальному транспорті міста: трамваях, тролейбусах та автобусах дійсно возять лише 10 людей і не більше. Інша ситуація з маршрутками. По головному фото до цієї публікації помітно які черги на цей вид транспорт. Багато хто начхав на заборону. Навіть більше, у салоні транспорту, де можуть бути інфіковані, не всі мають маски. Якщо зробити відсоткове співвідношення, то десь приблизно 65 на 35 на користь тих, хто без масок.

Літні люди

Пенсіонерів на вулицях міста багато, у транспорті їх теж не бракує. Куди вони їдуть? Відомо лише їм.

Продукти

Дефіциту з ними нема. Як і раніше всі супермаркети працюють. Де-не-де спостерігаються черги.

Дитячі майданчики

Незважаючи на прохання місцевої влади не робити скупчень людей, вони все рівно це роблять. На дитячих майданчиках батьки гуляють з дітьми, останні контактують з іншими й так далі. Я вважаю що це не нормально. Гуляти треба, але не робити масових скупчень людей.

Особисто я стараюся сидіти вдома й лише за великої необхідності виходити на вулицю. На жаль, сьогодні змушений був їхати громадським транспортом.

Ось така ситуація в Києві. З карантином тут проблеми.

P.S. Як тільки що стало відомо нашому сайту, з 23 березня мер Києва Віталій Кличко зупиняє весь громадський транспорт. На ньому будуть їздити лише лікарі, продавці аптек і їм подібні.

У найближчих публікаціях очікуйте розповіді з інших міст.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*