Як це жити в умовах карантину у Львові

Карантин у Львові

Наступна стаття буде присвячена знову ж таки коронавірусу. Справа у тому, що Ігор Воробус проживає у Львові й вже зараз поділюся від проведеного дня у місті.

Чи дотримуються місцеві мешканці карантину, як видозмінилося місто у ці дні й чого очікувати у майбутньому читайте в цьому пості.

Отже, ще сьогодні ваш покірний змушений був піти на роботу, то ж ще можу поділитися враженнями від багатьох речей.

Транспорт

Реально, людей у салонах маршруток та електротранспорту істотно поменшало. Не пригадую аби в 9 годині ранку чи в обід у місцевому транспорті їхало так мало людей. Люди налякані, бояться заразитися й роблять все можливе аби унеможливити перебування серед великої кількості людей. Найцікавіше, що по двоє пасажири також не сідають. Ну, хіба що ті, які добре знаються між собою.

За те побільшало велосипедистів. Особисто я також вирішив відмовитися від перевезень місцевим транспортом. Якщо кудись і буду їхати то лише на двохколісному. Дай Бог аби погода цьому сприяла.

Вулиці

На вулицях міста, особливо у центральній її частині, реально мало людей. Таким Львів я ще не бачив. Школярів, студентів, іноземців нема. Місцевим же мешканцям явно не до прогулянок. Люди стараються швидко зробити свої справи й втекти додому.

Черги у магазинах і банкоматах

Особливо у продуктових магазинах і на оптових ринках вони є. Сьогодні був на ринку «Шувар», то там львівською мовою «гребуть» все. Люди переживають за своє майбутнє, нема впевненості у завтрашньому дні, тому й скуповуються наперед. І я їх прекрасно розумію.

Банкомати теж не стоять у простої. Пішов знімати гроші в один із них й зіштовхнувся з чергою. Люди знімають гроші з рахунків, є й такі що закидають гроші на картки через термінали. Одним словом, панічні стани роблять своє.

Маски

Людей з ними також істотно побільшало. Якщо ще тиждень тому люди в масках зустрічалися дуже рідко, то зараз ситуація змінилася. Особливо багато я їх бачив на ринках, у магазинах. Дивно чому у супермаркетах люди стоять на касі без масок. Не бояться чи що?

Що очікувати далі?

Людей на вулицях ще поменшає, економіка може рухнути. Курс долара росте з кожним днем. Прогнозують до літа 35 гривень за «зеленого». Враховуючи всі ці епідемії, все у світі можливо.

Карантин лише розпочався. Далі неодмінно буде… (мова про нові пости від Воробуса).Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

 1. The Notorious B.I.G. 16.03.2020 пише:

  Люди налякані, бояться заразитися (с) Горобе
  * Краще би заражені або з підозрою боялися заразити інакших. Згадаємо за бабусю, що вже померла. Замість того щоб не виходити до здорових людей, хвора пішла перецілувала в церкві усі хрести та ікони, але чомусь їй це не допомогло. Як же ж так…

  Нема впевненості у завтрашньому дні, тому й скуповуються наперед (с) Горобе
  * Відчуй себе старим маразматиком, застав балкон бульбою, під ліжко накидай мішки з гречкою, а шафи набий макаронами…

  Дивно чому у супермаркетах люди стоять на касі без масок (с) Горобе
  * Можливо це повязано з тим, що не у кожній аптеці їх можна купити? Дефіцит… Позливали запас перекупщикам за копійки, ті тепер продають в пару разів дорожче. До речі антисептики для рук також коштували 18 гривень, а тепер по 35 в аптеках, та 40+ на заправках, і їх також не всюди вже купиш)

  Що очікувати далі? (с) Горобе
  * Головне не панікувати. Станеться як мае статися. Звісно треба пильнувати себе, від нас все таки також багато залежатиме. Будемо надіятись, що усе мине чим швидше…

  P.S.: Горобе ти шось занадто чемний став. БУХАЙ! ТАКИХ ЯК ТИ 1%! НАРОДЖЕНИЙ ШОБ БУХАТИ! 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*