Карантин у Львові. А він ще є?

Карантин у Львові

Отже, карантин офіційно продовжено до 11 травня, тому якось з цим треба змиритися.

Вчора, 21 квітня, напередодні чергового рішення уряду автор цих рядків взяв велосипед і виїхав у місто аби подивитися чи дотримуються правил карантину наші мешканці.

Що я побачив?

Вулиці

Потрохи вони стають людними. Автомобілів ще не так багато, а ось люди повертаються до нормального життя. Згадайте 6 квітня. Після оголошення шалених штрафів, багато хто взагалі боявся виходити на вулицю. За маски й взагалі мовчу.

Не знаю як там в інших містах, а у Львові спокійно. Люди носять маски на вулиці, але не всі. Хоча, я вважаю, що їх і не потрібно носити на вулиці. Це ж не є громадське місце.

Інша справа – парк, магазин, супермаркет, ринок. Окрім парків у решті місцях люди чемні. Не бачив аби хтось порушував ці правила. Може вони просто стали свідомими?

Дитячі майданчики

З ними у Львові проблема. Кожного разу коли їду або проходжу повз них, то бачу як люди порушують вимоги уряду. Знову багато дітей, всі вони граються один з одним і є потенційними переносниками коронавірусу.

Батьки не розуміють, що відпускати своїх дітлахів на забави – це надто небезпечно. Уявіть собі які наслідки це може мати.

Поліція

У перші дні її по місту було повно, зараз же патрульні ніби вимерли. Кого вони охороняють? Хоча б для камери могли би сидіти у парку чи ходити по вулиці? Поліції нема, як і машин з гучномовцями. Принаймні вже декілька днів я її не бачу.

Чому так? Непевно зрозуміли, що смислу штрафувати людей немає, адже постанова є незаконною і вже багато є випадків, коли суд скасовував штрафи простим мешканцям.

Великдень

Особисто я до церкви не ходив ні освячувати Великодній кошик, ні на офіційну святкову Службу Божу. Все це я робив онлайн. Намагаюся як і більшість людей дотримуватися правил карантину.

Що можу сказати про інших? Люди в церкви ходили, навіть бачив по відео, що робили це без масок.

Проти церкви нічого не маю, але ж, люди, треба берегти себе й оточення навкруги. Чи вам просто начхати?

Ну, кому треба бачити що ти зробила нову зачіску і купила плащ? Часи виєбо…ів минули. Люди більше думають про те аби не захворіти, якнайшвидше повернутися до нормального життя.

Попереду ще три тижні. На душі дійсно стало спокійніше, темпи захворювання на «корову» у місті Лева не такі, як, для прикладу, у Чернівцях. Але, берегти себе потрібно.

Фото: 032.UAТакож раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 22.04.2020 пише:

    Машини з гучномовцями ще катаються. Принаймні вчора з вікна чула. Тільки не розумію їх доцільності. Слова, які говорять в гучномовець, важко зрозуміти через, мабуть, низьку якість апаратури.

    Стосовно дитячих майданчиків – згодна. Діти граються, мами сидять на лавках купками. Жодної дистанції.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*