Свято сиру й вина 2020 (фотогалерея)

Свято сиру й вина 2020

Незважаючи на епідемію коронавірусу, яка прямо таки паралізувала весь світ, на подвір’ї палацу Мистецтв таки триває головне гастрономічне свято року. Сир, вино, коньяк, шашлик, музика і багато іншого. Протягом трьох днів львів’яни та гості можуть завітати на цю культурну подію.

Сходив на свято сиру й вина і ваш автор. Що з цього вийшло дивіться у фотозвіті:Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 29.10.2020 пише:

    Я все-таки напишу, хоча здається це вже звучить як мантра, але в нашому суспільстві як на мене простежується дуже швидке звикання і пофігізм що до проблем когось там. всі вже давно звикли що хтось там гине на війні, тепер видно вже всі дуже швидко звикли що хтось там помирає від коронавірусу. хоча на війні ще поки дякувати Богу загинути не так просто для пересічного громадянина, чого не скажеш про вірус.
    також помітив в багатьох таке ставлення ніби то в масці повинен ходити лише той хто боїться вірусу. тоді коли насправді якщо з десяти людей 1 у масці, то він не є самим захищеним, а є самим “лохом” з них усіх. бо мало того що важче дихати, так щей користі йому з цього нуль, бо він захищає дев’ятьох дебілів від себе, а вони його можуть заразити.
    одним словом, сподіваюся податків, які заплатять ці базарники, вистачить на хоча б одне лікарняне ліжко.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*