Як Воробус голосував на місцевих виборах

Вибори 2020

День неділі розпочинаємо із головної теми – місцевих виборів. Стільки місяців підготовки, агітації й саме сьогодні українці мають зробити свій вибір.

Звичайно, я ще досі не можу збагнути як у період пандемії коронавірусу можна робити скупчення людей, але це вже, мабуть тема іншого посту.

Зараз же розповім як я ходив голосувати. Одразу ж хочу зазначити, що давненько не голосував по місцю проживання адже в останні 5 років постійно працював у ДВК. У 2020 вирішив відмовитися від цієї практики.

По-перше, на цих виборах мало платять. Я вважаю, що сидіти цілий день у рукавицях, масці, видавати по 4 бюлетені, потім це все рахувати за 1500 гривень дуже мало. І це ще можна підхопити кляту заразу під назвою коронавірус. Ну, але скільки людей, стільки й думок.

Що ж, приходжу на місце голосування, при вході мене зустрічає дівчинка із питаннями Зеленського. Не бачив аби хтось заповняв ці анкети. Та й дівчинка не дуже то активна. Стоїть собі або ж просто «залипає» у мобільному телефоні.

Надягаю маску і пробую зайти всередину. Черга… Отакої, а кажуть ніби люди не хочуть йти голосувати. Як виявилося, разом зі мною на дільницю зайшов кандидат у мери Олег Синютка і журналістів налетіло у приміщення як мух.

Та, нічого, почекаю. На підлозі є наліпки з вимогою дотримуватися дистанції. Ще мить і мені міряють температуру. 36.8 – можна йти голосувати.

Підходжу до стола з моєю адресою. Даю паспорт і за мить мені починають видавати бюлетені. Їх 4 і на кожному треба розписуватися. Чує моє серце сьогодні багато хто недорахується бюлетенів. Що ще кинулося в очі – мало місця.

Отримані бюлетені беру й заходжу в кабінку. Ручки є, шторки нормальні й треба робити вибір. Якщо чесно, мені 33 і заплутався у цих паперах. Окрім бюлетеня на мера (тут ставимо одну галочку), в решті треба ставити галочку і писати цифру як на конверті за якого депутата ти голосуєш. Нічого важкого немає, але ж уявіть собі як це будуть робити старші люди. За них також треба не забувати.

Чую вже мені голос підказує рухатися. Щось я засидівся в кабінці. Важко зробити вибір, партій та вуйків з тітками стільки що не знаєш за кого віддати голос.

Виходжу з кабінки, ось і черга розійшлася. Культурно дякую охоронцю при вході, пшикаю руки антисептиком. Знову дівчинка з тими питаннями від Зеленського, не дуже вона зацікавлена давати комусь анкети. Напевно хлопець пише у месенджер, там цікавіше.

Вибір зроблено….Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 25.10.2020 пише:

    А у нас на дільниці ручок в кабінках не було. Якщо хтось не мав своєї – мусив брати у члена комісії, а потім віддавати. Чергою керував хлопець з термометром. І не завжди вперед пускали тих, хто стояв першим у черзі. Хлопчина-термометр дивився, які столи швидше звільнялись, і викликав за адресами – щоб черга швидше рухалась. Людей було досить багато – десь 20 громадян на 08:10. В основному старші люди, які словосполучення “соціальна дистанція”, мабуть, зовсім не розуміють. Наче від того, що вилізуть комусь на голову, черга посунеться швидше. Також чергував один поліцейський.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*