COVID-19 косить наші ряди

covid 19

16 669 нових випадків інфікування COVID 19. Саме така цифра хворих була на початку нового дня, а точніше 25 березня. Вже найближчим часом влада прогнозує до 20000 хворих.

Ситуація погіршується з кожним днем і я не здивуюся якщо уряд закриє на карантин не окремі області, а всю країну загалом. Реально, такої кількості хворих я вже давно не бачив.

А тепер згадаймо минулий рік, коли були: жосткі карантини, людим масово ходили в масках і, фактично, життя було паралізовано. Проте, тоді я не бачив такої великої кількості хворих як тепер. Десь, хтось хворів на кляту заразу з Китаю, їх навіть трохи цуралися, боялися.

Тепер же з ким не говорю, не спілкуюся, то вже якщо не хворіли нещодавно, то хворіють зараз.

Чому така ситуація? Тести стали більш доступнішими, люди дійсно почали дійсно масово хворіти чи це чергова вигадка.

Спробую зосередитися на вищеперелічених пунктах більш детальніше.

– тести стали більш доступнішими;

Велика кількість лабораторій, клінік пропонує здати тести на коронавірус. Це можна зробити й безкоштовно. Що для цього потрібно? Піти до сімейного лікаря, з ним поспілкуватися, вказати на свої симптоми, а це переважно кашель і температура й він тобі або сам зробити або ж дасть навправлення на безкоштовний ПЛР-тест. Відповідно, й тестів почав робити більше, а коли їх більше, то й хворіє більше людей.

Також читайте:   Мікроби атакують

Сподобалася мені фраза Володимира Помф’юка у соціальній мережі фейсбук, де він написав, що раніше людям більше писали діагноз, а зараз реально вони почали хворіти.

– люди дійсно почали хворіти;

Весна – пора загострень різних хвороб і коронавірус не став виключенням. Мені ще здається, що окрім «корови» є й інші недуги, такі як: грип, ангіна тощо.

– чергова видумка.

Та я щось не думаю, що це вигадка, бо хворіють дійсно близькі друзі та родичі.

Щодо Вашого автора, то поки що мене ця недуга не зловила, але життя воно таке, шо може бути все що завгодно. Я вже розмірковував неодноразово над тим, що більшість моїх друзів, колег по футзальному клубу перехворіли, а я досі здоровий. Хоча, можливо маю й антитіла. Не хочу зараз про це думати, а навпаки, намагаюся їсти здорову їжу, багато пити рідини і, як каже один мій приятель, кріплюся.

Будьте здорові!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 25.03.2021 пише:

    Піти до сімейного лікаря, з ним поспілкуватися, вказати на свої симптоми, а це переважно кашель і температура й він тобі або сам зробити або ж дасть навправлення на безкоштовний ПЛР-тест

    Якщо більшість людей поводяться саме так, то я взагалі не розумію як можна зупинити ріст захворюваності.

  2. asd 29.03.2021 пише:

    Very good write-up. I absolutely love this site. Continue the good work!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*