Необхідний мінімум електроінструменту для домашнього майстра

електроінструмент для домашнього майстра

Незалежно від стану будинку або квартири рано чи пізно відбуваються різні поломки, для швидкої ліквідації яких необхідно мати хоча б мінімальний набір інструментів. Адже забити цвях або підкрутити болт голими руками навряд чи у кого-небудь вийде.

Майстри, які звикли робити все своїми руками потребують якісного електроінструменту. Купівля великого арсеналу інструментів зазвичай обходитися досить дорого, тому перш ніж сходити у магазин будівельних інструментів та принести в будинок електродриль або лобзик, врахуйте частоту їх використання, а також визначте місце зберігання для своїх «девайсів».

Для початку необхідно мати стандартні ручні інструменти, які не вимагають особливих навичок і умінь: молоток, кілька різних викруток, плоскогубці, ножівка, набір гайкових ключів або як мінімум розвідний ключ, кусачки, будівельний ніж, рулетка. Для мінімізації кількості інструментів бажано вибирати універсальні моделі, наприклад, молоток з обценьками, або плоскогубці з функцією кусачки. Необхідні й супутні витратні матеріали: цвяхи, ізоляційна стрічка, клей, хомутики, заглушки та інші матеріали, які зможуть виручити в непередбачених ситуаціях. У будь-якому спеціалізованому магазині можна з легкістю знайти невеликі готові універсальні набори інструментів в зручних валізах

Більш господарські власники будинку в арсеналі домашнього інструменту обов’язково повинні мати універсальний електродриль. Сьогодні на ринку є безліч компактних моделей (дротових або на акумуляторах), функціоналу яких досить для мінімальних домашніх робіт. Дриль на акумуляторах зручний і мобільний, але їх термін служби невеликий. Тому краще віддати перевагу моделі з живленням від мережі 220 Вольт. Додаткові насадки дозволяють використовувати дриль як перфоратор, викрутку, для шліфування або перемішування будівельних сумішей та ін. Універсальні моделі не користуються популярністю у професіоналів, але для вирішення мінімальних побутових проблем вони цілком згодяться.

Крім дрилі в будинку бажано мати болгарку, електричний лобзик, шуруповерт, не завадить і паяльник. Більш «просунутим» господарникам може навіть знадобитися купити електрозварку. Список електроінструменту для будинку можна продовжувати і далі при наявності вільного місця в будинку і достатніх коштів. Також бажано навчитися всім цим користуватися.

У будь-якому випадку, який би інструмент Ви не вибирали, не женіться за дешевизною. Краще заплатити трохи дорожче і вибрати більш якісні моделі, ніж потім витрачати кошти на ремонт або купівлю нового.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*