«Futsal Week (U-19)»: юніорська збірна України поступилась французам

Збірна України

У хорватському Поречі у рамках міжнародного турніру серед юніорських збірних «Futsal Week (U-19)» були зіграні півфінальні поєдинки. В одному з них юніорська збірна України (U-19) грала зі своїми французькими однолітками.

Завдяки двом голам Ткачука «синьо-жовті» залишили перший тайм за собою – 2:1. Однак, на початку другої 20-хвилинки підопічні Віталія Одегова пропустили гол від Газегеля. Тим не менш, ближче до екватора другого тайму Семенченко знову вивів українську команду вперед. Однак, незадовго до кінця другої половини зустрічі той же Газегель знову зрівняв рахунок та перевів гру в серію пенальті, де більш міцними виявились нерви французьких футзалістів. Таким чином, французи зіграють у фіналі, а українські юніори гратимуть у матчі за третє місце проти збірної Хорватії

Україна (U-19) – Франція (U-19) – 3:3 (по пенальті – 5:6)
Голи: Ткачук (12, 17), Семенченко (29) – Обаргі (11), Газегель (21, 37)
Попередження: Алла (15)

Також читайте:   Історія та особливості турніру «В ніч на Андрія»

Результати півфінальних матчів «Futsal Week (U-19)»