Живи як Воробус

Негровець

Давненько я не писав постів із рубрики «Запитай у Воробуса», але все колись завершується. Недаремно кажуть, що можна дивитися на три речі: як тече вода, як горить вогнище і як задають питання автореві блогу. Іноді вони бувають вже аж надто цікавими.

На цей раз мені вирішила дорікнути дівчина, яка підписана під ніком «Постійна читачка». За її словами таких як Воробус немає, всі працюють, трудяться, а він лише відпочиває й живе у своє задоволення. Як йому це вдається?

Ну, переважно не люблю ділитися секретами життя, але раз це вже написала дівчина, то залюбки це зроблю.

Отже, які секрети чудового життя автора блогу. А можливо в нього це життя й не таке чудове?

1. Не звертати увагу що тобі кажуть чи пишуть люди.

Якщо ти хочеш йти до своєї мети, то обов’язково треба до неї йти і нікого не слухати. Звичайно, рахуватися з іншими людьми також потрібно, але все у межах розумного.

2. Не нервуватися.

Ось, наприклад, люди мені часто пишуть де я беру гроші аби подорожувати, купувати речі, продукти тощо. Якщо чесно, дурне питання. Аби бути щасливим не обов’язково мати величезні статки. Нещодавно гуляли з пасією біля Кортумової гори. Вона була такою щасливою побачити щось нове.

3. Шукати щось що знаходиться під носом.

Інколи щастя може бути просто посидіти під зорями на лавочках, інколи смачно поїсти, а інколи й посадити щось на городі.

4. Не нарікати на життя.

Є Бог, який нами керує й ніхто інший не може знати що буде з нами далі. Маєте дві руки, дві ноги, можете говорити, чути – це вже добре. А якщо ще й діти будуть – це взагалі щастя.

5. Бути адекватним по відношенню до всіх.

Мене колись не любили за те, що я не приставав до різних компаній, а мав свою думку. Всі їдуть в Сколе, Тернопіль, а я хочу на гору Камула. Ось тут наші шляхи й перетиналися. Всі хочуть на море, а я хочу дослідити залізницю у парку «Знесіння».

Тому, живіть як Воробус: любіть життя, цінуйте людей, які поруч, кожен момент і згадуйте все позитивне що з вами відбувається. Наші думки матеріальні й якщо думати про погане, то навіть вийти через вхід не вдасться. Бережіть себе.

Маємо – не цінуємо, втрачаємо – сумуємо.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Постійна читачка 24.06.2021 пише:

    Воробус або є в твоєму житті або нема 🙂

    А ще можна жити як Воробус і знайти вихід через вхід!

    Я зрозуміла, я буду вперто йти до мети, не нарікати, шукати нове під носом, і не їздити куди мені не хочеться їздити)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*