«Кубок Незалежності 2021». «Галицька здоба» розгромила «Тракт»

Перемога над A-Z Techno

«Кубок Незалежності 2021». «Галицька здоба» розгромила «Тракт».

І у другому своєму поєдинку групового етапу наша команда здобула переконливу перемогу, на цей раз над «Трактом» – 15:1.

Забитими голами у складі нашої команди відзначилися:

Коваль Андрій (6), Стефанків Богдан (4), Тригубець Сергій (2), Журавчак Ярослав, Стегніцький Павло, Бішко Тарас.

П’ята очна перемога ФК «Галицька здоба»

За весь існування команд до вчорашньої гри вони зустрічалися чотири рази. У всіх перемогу здобували «пекарі». Матч, 19 липня, винятком не став і різниця забитих – пропущених м’ячів зараз стала 47-10 на користь «червоно-жовтих».

Гекса-трик Андрія Коваля

Після того, як у кваліфікації до Гранд-ліги ОАКЛ 2021 Андрій став кращим бомбардиром, на досягнутому він зупинятися не став і продовжує «кліпати» голи й в «Кубку Незалежності 2021». Якщо у матчі проти «Престижу» 14-й номер відзначився дублем, то в грі з «Трактом» записав на свій рахунок гекса-трик і справедливо по завершенні матчу був визнаний кращим гравцем за версією пресслужби.

Вихід із групи

Ще після минулого матчу, в якому «пекарі» здолали «Престиж», було відомо, що наша команда кваліфікувалася у наступний раунд змагань. Матч проти «Тракту» забезпечив достроковий вихід із першого місця. Хто стане суперником «червоно-жовтих» в 1/4 фіналу дізнаємося вже незабаром. Серед потенційних команд – «LTM», «Бізони» та «NG Metal».

Склад ФК «Галицька здоба» у вчорашній грі: Дзюба – Бішко, Журавчак, Коваль, Стегніцький, Стефанків, Тригубець.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*