Сергій Журба, Мар’ян Пелех і Петро Шотурма виставили лоти на аукціон для потреб ЗСУ

Лоти для аукціону

Провідні футзалісти збірної України вирішили долучитися до збору коштів для потреб ЗСУ.

Так, гравець київського «ХІТа» та збірної України Сергій Журба виставляє свій лот на аукціон для підтримки ЗСУ. Цим лотом стала футболка збірної України з футзалу.

Стартова ціна не позначена. Аукціон триватиме до 3 квітня на сторінках Сергія Журби у соцмережах «Фейсбук» та «Інстаграм». Виручені кошти підуть на підтримку Збройних Сил України.

Сергій Журба

Гравець львівської «Енергії» Мар’ян Пелех приєднався до аукціону на підтримку Збройних Сил України, який організовують представники української футзальної спільноти, та виставив свій лот. Ним стала іменна футболка збірної України з автографами гравців.

Мар'ян Пелех

Стартова ціна не позначена. Аукціон триватиме до 3 квітня на сторінці Мар’яна Пелеха у соцмережі «Фейсбук».

Також читайте:   Тайм пролетів повз фінал чотирьох

Капітан національної збірної України з футзалу Петро Шотурма виставив два лоти на аукціон для підтримки Збройних Сил України. Це вимпел з логотипом Української Асоціації футболу та капітанська пов’язка, з якою Шотурма виводив збірну України на матч за третє місце проти збірної Іспанії на Євро-2022.

Лоти

Стартової ціни за кожний з лотів немає. Аукціон триватиме до 3 квітня на сторінці Петра Шотурми у соцмережі «Фейсбук». Окрім того, Шотурма анонсував, що трохи згодом буде ще один лот для аукціону.

Нагадаємо, що 24 лютого Російська Федерація почала повномасштабне військове вторгнення на територію України.

Автор статті: Terentyev.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*