Лазерна епіляція: переваги та недоліки

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція у Львові стала останнім часом вельми популярним способом видалення небажаного волосся, оскільки вона має чимало переваг порівняно з іншими методами депіляції.

Переваги лазерної епіляції

Співробітниці косметологічної клініки «Beauty FULL» (https://beautyfull.com.ua/) поділилися з нами своїми міркуваннями щодо переваг такого способу видалення зайвого волосся.

  • Однією із сильних сторін лазерної епіляції є її ефективність. Лазерне проміння проникає в глибину шкірного покриву, де воно поглинається пігментом волосся. Це призводить до знищення волосяного фолікула та запобігає його подальшому росту. Після декількох процедур лазерної епіляції волосся практично зникає, деякі волосяні фолікули навіть можуть бути повністю знищені.
  • Іншою перевагою лазерної епіляції є її тривалість. Порівняно з іншими методами, такими як воскова епіляція, шугарінг або користування електричним депілятором, лазерна епіляція може забезпечити значно тривалішу відсутність волосся. Зазвичай, після повного курсу лазерної епіляції, волосся може не з’являтися упродовж декількох місяців або навіть років.
  • Також варто відзначити і безпечність цього методу. Лазерна епіляція використовує безпечне для шкіри проміння, яке має мінімальний вплив на навколишні тканини. Це робить лазерну епіляцію безпечною та малоінвазивною процедурою.

Недоліки лазерної епіляції

Однак, як і в будь-якого методу, у лазерної епіляції є свої недоліки. Втім варто відзначити, що вони несуттєві, враховуючи усі її сильні сторони.

  • Першим із недоліків є порівняно висока вартість процедури. Лазерне обладнання дуже дороге, тому курс процедур буде вимагати дещо більших витрат, ніж при інших способах видалення волосся. Також необхідно проводити кілька сеансів лазерної епіляції для досягнення бажаного результату, що також може збільшити витрати.
  • Іншим недоліком лазерної епіляції є те, що вона не є ефективною для абсолютно всіх типів шкіри та волосся. Лазерне проміння краще поглинається темним пігментом, тому люди з світлою шкірою та світлим волоссям можуть не отримати такий же ефективний результат, як люди з темнішою шкірою та волоссям.
  • Крім того, лазерна епіляція може бути дещо болісною процедурою. Лазерне проміння може викликати неприємні відчуття, подібні до легкого відчуття опіків або поколювання. Декотрі люди можуть відчувати більше дискомфорту, ніж інші, залежно від їхньої чутливості до болю.

Перед вибором цього методу, варто зважити на всі фактори, включаючи власні особисті потреби та фінансові можливості. Консультація з дерматологом може допомогти визначити, чи підходить лазерна епіляція для вас і які будуть очікувані результати. І обов’язково варто звертатися у спеціалізовані клініки, до професіоналів своєї справи.

За допомогу у підготовці матеріалів для статті висловлюю вдячність косметологам клініки «Beauty FULL» (м. Львів)!

Автор статті: inna.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*