Чемпіонат України серед ЗВО: у фіналі-2024 – ремейк фіналу-2023 - Блог про Львів

Чемпіонат України серед ЗВО: у фіналі-2024 – ремейк фіналу-2023

Чемпіонат України серед ЗВО

В Івано-Франківську відбулись матчі другого ігрового дня «Фіналу восьми» чемпіонату України серед закладів вищої освіти. У півфіналах міні-турнірів за підсумкові 5-8 та 1-4 місця визначились учасники вирішальних матчів, зокрема і чемпіонського, у якому зіграють команди Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання та Національного університету «Львівська політехніка».

Таким чином, цьогорічний фінал чемпіонату України серед закладів вищої освіти стане повторенням фіналу минулорічного. Нагадаємо, що саме ці дві команди грали у фіналі торік. Тоді перемогла команда з Івано-Франківська. Чи вдасться львів’янам узяти реванш вже на майданчику чинного чемпіона України?

Окремо відзначимо півфінальний поєдинок між командами ІФФКФВ та ХНУ ім. В. Каразіна. Фактично це було протистояння двох реальних фаворитів та претендентів на фінал. Наприкінці першого тайму команди обмінялись голами, а у другій 20-хвилинці господарі майданчику змогли схилити шальки терезів на свою користь.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані зіграних поєдинків.

11 квітня.

Міні-турнір за 5-8 місця. Півфінали.

НУХТ (Київ) – СДПУ ім. А. Макаренка (Суми) – 2:5
Голи: Щур (23), Сніцаренко (31) – Кончаков (2, 28, 37), Яцюк (33), Щур (2 – автогол)
Попередження: Ткачьов (33) – Кончаков (15), Рудняк (20)

Також читайте:   Ліга чемпіонів: у Елітному раунді «Ураган» зіграє у Португалії

НУБіПУ (Київ) – НУ «Полтавська політехніка» (Полтава) – 4:7
Голи: Росс (1 – з 6-метрового, 17, 27), Кулик (38) – Яременко (3), Соболь (10, 34), Зачепило (33, 40), Петриченко (34 – автогол), Прокопенко (37)
Попередження: Головатюк (3), Сіренко (29) – Рукаавиця (25)

Міні-турнір за 1-4 місця. Півфінали.

ХНУ ім. В. Каразіна (Харків) – ІФФКФВ (Івано-Франківськ) – 1:3
Голи: Васильєв (19) – Жуков (19), Британ (26), Ткачук (33)
Попередження: Васильєв (21) – Масевич (27), Запорожан (39)

НУ «Львівська політехніка» (Львів) – КНУБіА (Київ) – 2:1
Голи: Бабенко (13 – автогол), Квасній (32) – Побережний (15)
Попередження: Г. Комар (39)

Розклад матчів вирішального ігрового дня.

12 квітня.

Матчі за підсумкові місця.

Матч за 7 місце.
09.00. НУХТ (Київ) – НУБіПУ (Київ)

Матч за 5 місце.
10.30. СДПУ (Суми) – НУ «Полтавська політехніка» (Полтава)

Матч за 3 місце.
12.00. ХНУ ім. В. Каразіна (Харків) – КНУБіА (Київ)

Фінал.
14.00. ІФФКФВ (Івано-Франківськ) – НУ «Львівська політехніка» (Львів)

Зазначимо, що чемпіон України серед закладів вищої освіти сезону 2023/2024 р. р. отримає право поїхати на Європейські Університетські Ігри, які проходитимуть у липня в угорському Дебрецені.

Автор статті: Terentyev.