Свято дня Незалежності нашої країни триває. Особливих гучних святкувань по Україні, окрім військових парадів в Києві та Одесі, нема.
Але, навіть незважаючи на те, що концертів нема, дух свята відчувається. Зокрема, у Львові – комунальне підприємство «Львівелектротранс» підготувало місцевим мешканцям та гостям міста сюрприз.
Читати далі...
Парад трамваїв у Львові – 2014 (фото)
Свято дня Незалежності нашої країни триває. Особливих гучних святкувань по Україні, окрім військових парадів в Києві та Одесі, нема.
Але, навіть незважаючи на те, що концертів нема, дух свята відчувається. Зокрема, у Львові – комунальне підприємство «Львівелектротранс» підготувало місцевим мешканцям та гостям міста сюрприз.
Читати далі...

24.08.2014 р.
Продовжуємо милуватися чудовими краєвидами, які можна побачити піднявшись на гору Петрос.
Мало хто знає, а звідки ж взагалі пішла назва цієї гори.
Так от, відкрию маленький секрет. Колись на цих місцях проживало страшне чудовисько Страхопуд. Воно лякало місцеве населення тим, що поїдало тварин.
Минулих вихідних автор блогу знову подорожував. На цей раз Воробус і компанія вирішили підкорити одну з найвищих вершин Карпат – гору Петрос.
Знаходиться вона в Рахівському районі Закарпатської області. Її висота складає 2020 метрів над рівнем моря. До слова, та ж Говерла має 2061 метрів.
Чим цікавий Петрос, так це тим, що це не така популярна серед туристів вершина як, скажімо, Говерла і підніматися на неї значно важче.
Сьогодні надворі 27 липня, неділя, а це означає, що потрохи вихідні завершуються. Вже завтра людям прийдеться йти на роботу і «пахати» цілий тиждень в очікуванні чергових вихідних.
Блог Воробуса не відпочиває і вже зараз спробує порадувати вас, читачі блогу, черговою цікавою публікацією.
Про що будемо говорити сьогодні? Відповідаю, про селфі, адже цей вид фотографії щось останнім часом став дуже популярним серед людей.
Продовжуємо милуватися чудовим краєвидами парку «Софіївка», що розташований у місті Умань що на Черкащині.
Цим цікава ця місцина, що вона входить до семи чудес України. Свого часу в інтернеті проводилося голосування на їх визначення. Пам’ятаю ваш покірний парку «Софіївка» віддавав свій голос.
А ще, хто не знає, парк був заснований у 1796 році поляком Потоцьким. Це був свого роду подарунок на іменини своїй жінці Софії. Звідси і збереглася назва місцини.
Хороші подарунки колись дарували один одному заможні люди.
Продовжуємо розповідати про цікаві туристичні місця нашої держави. Черговим героєм нашої публікації стане парк, який кожного року відвідує близько 500 тисяч людей.
Його загальна площа складає 179, 2 га. Цими місцями можна гуляти як кілька годин, так і цілий день, настільки тут красиво.
Свого часу ваш автор будучи ще зовсім юним бував у цих місцях. Було це влітку, але подейкують що і восени, весною, і навіть взимку тут дуже і дуже красиво.
Продовжуємо розповідати про цікаві місця України у чергових публікаціях на блозі. На цей раз мова піде про Музей просто неба в Пирогові.
Розташований він недалеко від села Пирогів що на південній околиці Києва. Якщо точніше, то у Голосіївському районі столиці.
Загальна його площа — 133,5 гектарів. Тут можна побачити багато церковних споруд, громадських селищних будівель, дерев’яних архітектур, традиційних українських хат тощо.
Вчора нашому активному читачу та й дописувачу Архіваріусу вдалося погуляти у такому чудовому місці на Львівщині як Дрогобич, місті, де свого часу народилися такі відомі люди як: Іван Франко, Юрій Дрогобич, Бруно Шульц.
Колись це місто було центром Дрогобицької області (1939-1941 – 1944-1959 роки), але часи минули, історія змінюється і зараз Дрогобич вже знаходиться у складі Львівської області, який, до слова, значно старший чим місто Лева.
Чи можете ви зараз уявити своє життя без фотографії? Думаю що ні.
Їх роблять просто для сімейного альбому, для аватарки в соціальній мережі або ж для того щоб показати де ви знаходитеся.
Інколи те, як зроблять фото не витримує жодної критики. Ну, чесно скажу, моя вам порада, не треба завантажувати всі фотографії в соціальні мережі на загал? Невже не можна їх посортувати, повирізати різні непотрібні речі.
12-13 липня на полі «Електрон» проводився щорічний футбольний турнір під назвою «Чернігівське fan cup-2014».
Приймало в ньому участь 40 команд із різних куточків нашої держави.
Вперше участь у подібних змаганнях приймав і Воробус. Особливих перемог ми не здобули, але атмосферою свята залишився задоволеним.