Продовжуємо розповідати про виставку ретро-автомоблів, яка минулих вихідних відбувалася у нашому місті.
Вона у порівнянні із минулими роками зібрала значно більшу кількість автомобілів на які можна було подивитися протягом трьох днів біля готелю «Дністер», у самому серці нашого міста – на проспекті Свободи, а також в районі вулиці Вітовського, де відбувалася гонка – «Львівський трикутник».
Читати далі...
Виставка ретро-автомобілів у Львові-2013. Частина друга (фото)
Продовжуємо розповідати про виставку ретро-автомоблів, яка минулих вихідних відбувалася у нашому місті.
Вона у порівнянні із минулими роками зібрала значно більшу кількість автомобілів на які можна було подивитися протягом трьох днів біля готелю «Дністер», у самому серці нашого міста – на проспекті Свободи, а також в районі вулиці Вітовського, де відбувалася гонка – «Львівський трикутник».
Читати далі...

25.06.2013 р.
Хто із вас, читачі блогу, щось знає про Страдч. Відповідаю, це село в Яворівському районі Львівської області, яке розташоване на річці Верещиця.
Чим воно особливе, так це тим, що тут свого часу був побудований печерний монастир 12 століття, Страдетська гора, церква Успіння Пресвятої Богородиці та Єрусалимська Хресна дорога.
Харків - одне з найбільших українських міст, місто-«мільйонник», колишня столиця України. Харків також можна назвати одним з найгарніших міст, і напевно, багато хто зі мною погодиться.
Надзвичайно привабливим виглядає Харків з висоти пташиного польоту, особливо в час вечірніх сутінків. А оскільки не кожному вдасться подивитися місто саме з такого ракурсу, пропоную переглянути цікау фотогалерею Харкова з висоти пташиного польоту авторства мого знайомого Паші Іткіна.
Минуло вже цілих два дня як національна футбольна збірна України на виїзді досить таки впевнено перемогла свого суперника по групі – збірну Чорногорії з рахунком 4-0 і тим самим окрім трьох очок ще й помстилася за минулорічну поразку в Києві.
Нагадаю, тоді збірна ще Блохіна поступилася на стадіоні «НСК Олімпійський» із рахунком 0-1.
Продовжуємо милуватися неймовірними краєвидами, які можна побачити на Свидовецькому хребті. А все завдячуючи нашому активному дописувачеві – панові Вертоліту, який не полінувався взяти у свою подорож фотоапарат і, окрім чудового відпочинку, зробити багато красивих фотографій.
У другій частині фотогалереї на вас чекають олені в горах, чудові заходи сонця, зелені ліси, а так хороший настрій на цілий день.
Весна-осінь – це пора, коли не треба сидіти вдома, а брати рюкзак, карімат, палатку, дівчину і вирушати в гори. Бо гори – це можливість відпочити від буденних справ і просто помилуватися незабутніми краєвидами.
Так і зробив наш ну дуже активний дописувач пан Вертоліт на травневі свята. Він з друзями із Запоріжжя поїхав подорожувати Свидовецьким хребтом і отримав масу задоволення від цієї поїздки.
Для тих хто нічого не знає про Свидовецький хребет скажу, що знаходиться він на території Рахівського району Закарпатської області.
Ботанічний сад ім. Гришка у Києві - одне з найцікавіших місць у столиці, де можна удосталь погуляти і порозглядати усякі чудернацькі рослини і дерева. Особливо гарно там зараз, у травні, коли там все цвіте і буяє. На території цього саду також є оранжерея з усілякими тропічними квітами і деревами, а також з моїми любимими кактусами.
Пропоную Вашій увазі невеликий фотоогляд власного виробництва з Київського ботанічного саду, після недавньої поїздки до столиці України.
Завершуємо цикл галерей про поїздку нашого активного користувача пана Юрія у Кострич та на Чорногору. Сьогодні на вас очікують останні фото із цих прекрасних місць, тому пропоную затамувати подих і ще раз насолодитися чудовими краєвидами.
Продовжуємо милуватися краєвидами, які нам з люб’язністю надав наш активний читач та дописувач пан Юрій. Нагадаю, для тих то не знає, що він із друзями на травневі вихідні звідкіля привіз дуже багато вражень і фотографій.
Фотографій настільки багато, що адміністрація блогу вирішила розбити фотогалерею на три частини.
Коли приходить місяць травень традиційно в Україні є велика кількість вихідних. Тому, можна спокійно запланувати собі подорож. Саме так і зробив наш читач пан Юрій. Він з колегами побував у Карпатах, а саме у Костричі та на Чорногірському хребті звідки привезли масу вражень.
У сьогоднішній статті не буде багато тексту, натомість буде багато фотографій, які просто зачаровують очі.