Знаю, зараз на вулиці місяць грудень, час їхати кататися на лижах, але відгомін літа ще не минув. Тому, не дивуйтеся якщо у найближчі дні на блозі Воробуса окрім зимових тем будуть ще й пости про літній відпочинок.
Читати далі...
Місто Будва (фото)
Знаю, зараз на вулиці місяць грудень, час їхати кататися на лижах, але відгомін літа ще не минув. Тому, не дивуйтеся якщо у найближчі дні на блозі Воробуса окрім зимових тем будуть ще й пости про літній відпочинок.
Читати далі...

7.12.2018 р.
Минулих вихідних вашому автору вдалося побувати у столиці Словаччини – місті Братиславі. Був вражений побаченим.
Так, Братислава – це не Прага, але все ж є що подивитися. Це й місцевий замок, й собор святого Мартина, національний театр, фонтан Ганімед, президентський палац, класні пам’ятники тощо.
Продовжуємо розповідати про цікаве місто на Рівненщині під назвою – Острог.
Перед тим, як переглянути чергову порцію світлин, кілька слів про походження назви.
Перебуваючи у Рівне, ваш автор не міг не відвідати чудове місто, яке знаходиться всього у 47 кілометрах від обласного центру. Його назва – Острог. Хоча, дехто його називає Острігом.
У ці чудові осінні дні, а точніше з 12 до 15 жовтня у палаці Потоцьких (вул. Коперніка, 15) проходить вже традиційне національне Свято Шоколаду.
Тут можна не лише поласувати шоколадними смаколиками та напоями від різноманітних виробників, а й побачити шоколадну картку України, придбати шоколадні сувеніри на ярмарку, а також гарно провести час у товаристві інших відвідувачів.
Їдучи у Луцьк, поставив собі за мету побувати у кількох цікавих місцях. Одним із них став музей українського війська та військової техніки.
Розташований він на досить цікавій вулиці – На Таборищі, 4. Це, до слова, не так вже й далеко від центру. Фактично по дорозі від стадіону «Авангард».
Вчора, 23 вересня, вашому автору вдалося побувати у цікавому місті в 140-ти кілометрах від Львова. Його назва – Луцьк.
У Львові триває 25-й Форум видавців. Як завжди, головне культурне свято року радує великою кількістю книг від різних видавництв, відвідувачів та різноманітних подій.
Про те, як пройшов другий день у палаці Мистецтв та на території Палацу Потоцьких дивіться у коротенькому фотозвіті:
Продовжуємо говорити про чеське місто Брно. Засноване воно було у 1243 році, фактично як і Львів. Хоча, вперше згадується у 1091 році.
Населення складає близько 400 тисяч людей. Брно вважають студентським містечком, адже в ньому розташовано аж 13 університетів, на яких навчається 100 тисяч студентів. Уявіть собі що тут робиться, коли триває навчальний процес.
Воробус й на далі подорожує. Чому б і ні? Завдяки безвізовому режиму з Європою можна їздити куди хочеш.
На цей раз мені вдалося побувати в Чехії. Не у Празі, як хтось подумав, а в історичному центрі Моравії, другому за розміром місті Брно.