Карпати 1:0 Дніпро (Відео) - Блог про Львів

Карпати 1:0 Дніпро (Відео)

Карпати 1-0 Дніпро

Після перемоги в Києві над Оболонню Карпати знову хотіли перемогти та і ще перед власним вболівальниками. Гру з Таврією львів’яни через участь останніх у Кубку України зіграють пізніше, а на черзі був матч із дніпропетровським Дніпром.

Це як-то кажуть був матч за шість очок і Карпати порадували своїх вболівальників перемогою із рахунком 1-0.

Матч Карпат із Дніпром завершував програму 22 туру чемпіонату України із футболу. Все-таки видно, що Львів заскучив за євро кубками. Сьогодні на стадіоні Україна був аншлаг. Погодьтеся не часто побачиш цілий стадіон на матчах за участь Карпат.

Можливо перемогти львів’янам дозволило те, що за кілька годин до матчу вболівальники побили їх баськами, які сьогодні освятили. 🙂

Склад Карпат був на гру традиційним. Фактично без втрат. Хіба що у львів’ян знову пропускав гру захисник, а саме Мілошевіч. За те, повернувся після дискваліфікації Тубіч. Голодюк як і раніше на лікарняному.

Гра як і напевно прогнозувалося розпочалася із млявих дій. Все-таки зустрічалися суперники, які боряться цього року за зону Ліги Європи. Моментів виникало обмаль. Більше хіба що ініціативою володіли львів’яни.

І тут зненацька трапився гол. 25 хвилина – Ткачук чудовим пасом вивів на побачення із воротарем Дніпра Лаштувкою – Худобяка і Ігор чудово розібрався з ним і таким чином відкрив рахунок у матчі.

Здавалося Дніпро прибавить та нічого у дніпрян не виходило. Так і завершився перший тайм.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Українські команди не програють (відео)

Початок і середина другого тайму копія першого тайму. Багато боротьби, мінімум моментів і у підсумку рахунок не мінявся.

Аж тут на 59 хвилині трапився цікавий епізод матчу. Боротьба Самсона Годвіна і гравця дніпрян – Ротаня, потім відмашка останнього і як наслідок Самсон дістає гірчичник, Ротань вилучення.

Вроді мало би стати легше. Та після цього епізоду Дніпро активізувався. Одним словом гості закрили львів’ян на своїй половині поля. Могли вони і забити. Та ба, навіть забили, але врятував суддя, який зафіксував офсайд у Селезньова. Та і пенальті могли судді дати на Коноплянці, але добре, що не дали.

Ближче до кінця поєдинку тренер львів’ян почав робити заміни і трішки збив запал гостей. Потім ще був момент у Гурулі (Карпати), але воротар Дніпра виручив.

Якась мить і фінальний свисток. Публіка була в екстазі.

Гол і відео фрагменти матчу Ви можете переглянути у наступному відео:

Після цієї гри Карпати набирають 37 очок і на два очки відстають від Дніпра – 5 місце. Та за втраченими вони своїх вже минулих суперників випереджають. Та цю пропущену гру треба ще виграти.

Наступну гру львів’яни проведуть 2 квітня у п’ятницю. Суперник – одеський Чорноморець. Початок гри о 19.00.

У публікації використано фото з сайту fcdnipro.ua.