Іллічівець 2:2 Карпати

Ось і завершився 19 за ліком чемпіонат України з футболу. Для когось він став невдалим, для когось вдалим. Про підсумки поговоримо пізніше, а сьогодні розкажемо про останній матч львівських Карпат у цьому чемпіонаті.

Його вони проводили на виїзді із маріупольським Іллічівцем.

Гра завершилася бойовою нічиєю 2-2.

Турнірного значення для команд ця гра не мала, тому і можна було пограти у своє задоволення. Навіть думалося, що тренери обидвох команд перевірять у ділі молодь та на гру вийшли практично всі основні гравці як у Карпат так і в маріупольців.

Львів’яни після доволі несподіваної поразки від Кривбасу в минулому турі будь-що хотіли реабілітуватися перед своїми вболівальниками і початок матчу підтвердив це.

Після першого тайму Карпати вигравали доволі впевнено із рахунком 2-0.

Не встиг матч розпочатися як на 4 хвилині після подачі Кожанова в штрафну господарів захисник Тубіч ударом головою відкриває рахунок.

Маріупольці спробували зрівняти рахунок та впевнено діяли захисники і воротар Карпат. В львів’ян міг забити Федецький, який влучив у штангу.

А тут ще і другий гол.

35 хвилина – знову простріл Кожанова і на цей раз вже Батіста робить рахунок 2-0.

Також читайте:   «Ураган» відстояв титул володаря Кубку України + ВІДЕО

Так і завершився перший тайм.

Можна собі тільки уявити яка розмова відбулася у роздягальні господарів, але після перерви глядачі побачили зовсім іншу маріупольську команду. Карпати ж навпаки – збавили темп.

59 хвилина – хороший удар вдався Касяну і вже 1-2.

А на 72 хвилині суддя призначив пенальті у ворота львів’ян. До м’яча підійшов Ярошенко і впевнено його реалізував.

Та це ще було не все. Карпати могли і програти якби на 75 хвилині Касян влучив у пусті ворота, а не забарився. А так Тубіч не дав забити маріупольцям третій гол.

Підсумок матчу – бойова нічия 2-2, яка напевно і стала найбільш справедливим підсумком.

У підсумковій турнірній таблиці 19 чемпіонату Карпати зайняли 5-те місце: 13 перемог, 11 нічиїв і 6 поразок.

Що найбільше радує, так це те що нарешті до Львова повертаються єврокубки. 5-те підсумкове місце надало таке право Нашим землякам.

Сезон завершився, впереді відпустка пов’язана із чемпіонатом світу, а від нового сезону очікуємо нових вершин і нових перемог.