Ліга Європи. Карпати 3:2 КР Рейк’явік - Блог про Львів

Ліга Європи. Карпати 3:2 КР Рейк’явік

Карпати-Рейк'явік

У черговий раз Львівські Карпати порадували своїх уболівальників, здобувши перемогу у домашньому поєдинку проти команди РК Рейк’явік, щоправда вже не з таким розгромним рахунком, як у попередній зустрічі.

Наші гості прибули на гру вже з новим головним тренером, а Олег Кононов дав можливість проявити себе у грі новачкам. Зокрема, у брамці не було вже звичного для всіх Андрія Тлумака, якого замінив Віталій Руденко і для якого ця гра була дебютом у складі зелено-білих.

Далася взнаки жадібність керівництва клубу чи стадіону, яке вирішило нажитися на почуттях львівських уболівальників. Воробус вже писав, що ціни на квитки трохи зависокі, і на стадіоні я чув від багатьох людей те саме. Отже, ціна все-таки має велике значення, і в результаті стадіон був заповнений десь на третину. Традиційно людною була лише фан-зона, а також 1-2 сектори з найдешевшими квитками.

Гра почалася із блискавичного голу Сергія Зеньова, який на 2 хвилині обіграв двох суперників і відкрив рахунок – 1:0.

На 23-й хвилині гри неприємна ситуація трапилася у команді гостей, коли був травмований форвард Гуннар Крістьянссон. Його замінив на полі Кьяртан Фіннбогасон, який в результаті став кращим гравцем зустрічі у складі ісландської команди. Але про це потім.

24 хвилина – Кополовець робить передачу на Федецького, який головою забиває шкіряного у ворота Рейк’явіка – 2:0.

Також читайте:   Ліга Націй: що це за турнір і яка його вигода?

До закінчення першого тайму гра продовжувалась на зустрічних атаках, зелено-білі грали досить непогано, але рахунок не змінився.

Карпати - КР Рейк'явік

Спочатку другого тайму була проведена заміна у складі Львівських Карпат – замість Сергія Зеньова на поле вийшов Юрій Габовда. Слід відзначити, що гості з Ісландії стали грати значно сміливіше, можливо в цьому їм посприяло спадання спеки.

61 хвилина – капітан Рейк’явіка Гудйонссон зробив вдалу передачу на Фіннбогасона, який опинився один проти воротаря Карпат і умудрився проштовхнути м’яча у ворота – 2:1.

63 хвилина – знову форвард ісландців Кьяртан Фіннбогасон побиває головою по брамці і рахунок стає 2:2.

Після пропущеного дубля карпатіві активізуються і не дають своїм уболівальникам довго сумувати.

68 хвилина – Борис Баранець спрямовує шкіряну кулю у ворота противника. Шансів дотягнутися до м’яча у воротаря не було і рахунок стає 3:2.

До закінчення гри ще було декілька гольових моментів як зі сторони Рейк’явіка, так і з нашої. М’яч також встиг побувати ще раз у воротах Карпат, але не був зарахований, так як арбітр зафіксував порушення у штрафному майданчику.

Відеорепортаж каналу СТБ про футбольний матч “Карпати – КР Рейк’явік” можна переглянути нижче:

Наступну гру у Лізі Європи зелено-білі зіграють 29 липня із командою Зестафони із Грузії.