Футзал. Кубок УЄФА. Тайм 1:2 Бенфіка

Знову поразка

У другому поєдинку елітного раунду Кубку УЄФА на львівський Тайм очікував явно не простий суперник. Їхнім опонентом стала команда діючий володар найпрестижнішого європейського турніру з футзалу – португальська Бенфіка.

Гра завершилася перемогою іменитішого суперника із рахунком 2-1.

Після попереднього матчу, у якому львівський Тайм доволі сенсаційно, а може і закономірно був розгромлений Економацом, на адресу тренерського штабу і футзалістів полетіла велика порція критики. Ще б пак, такого результату не очікував ніхто.

Тому до гри із португальцями всі вболівальники ставилися песимістично. Якщо програли Економацу 7-1, то що буде у грі із діючими володарями трофею? Так думала не одна людина і помилилася.

На матч із Бенфікою львівські футзалісти вийшли такою командою, якою ми звикли її бачити минулого і позаминулого сезону.

Звичайно, що ми грали другим номером, але за рахунок вдалого захисту наші ворота довгий час залишалися на замку.

А у другомі таймі ми взагалі відкрили рахунок.

32 хвилина – Овсянникова збили у штрафній і Якунін реалізував пенальті.

Щоправда радість наша була недовгою.

33 хвилина – на цей раз вже пенальті заробили португальці і Кейруш його реалізував.

Свою роль у цій грі також хотіли зробити судді, які ближче до кінця поєдинку почали придумувати фоли. Як наслідок португальці били двічі 10-ти метрові удари, але просто блискуче стояв у рамці Іваняк, який не дозволив їх забити.

Також читайте:   «Кубок Весни 2021». «Галицька здоба» зупинилася за крок до фіналу

Нічия була у нас у кишені, аж тут за 27 секунд до завершення гри тренер Тайму Гончаренко відважився на радикальний крок випустивши п’ятого польового гравця і знову ж прогадав.

Львівська команда цього сезону розівчилася грати у такому варіанті. Це показали матчі у чемпіонаті і нещодавня гра з вже згадуваним Економацом.

На жаль, та ж біда, тільки так її можна назвати, відбулася і тепер. За 7 секунд до кінця поєдинку гравець Бенфіки Педро Кошта перехопив м’яч і відправив його у пусті ворота львів’ян. Отак от. Часу на те щоб відігратися вже не було.

Фінальна сирена, яка зафіксувала перемогу португальців із мінімальним рахунком 2-1.

Дуже шкода, що результату добитися так і не вдалося.

В іншому матчі нашої групи нещодавній кривдник львівської команди Економац переміг Націонал із рахунком 4-1.

Тепер в неділю 28 листопада відбудуться завершальні матчі у яких Тайм і Націонал визначать найслабшу команду, а відповідно Бенфіка і Економац розіграють путівку у такий бажаний для нас фінал чотирьох.

У статті використано фото із сайту uefa.com.